Szkolenie BHP online

Zapisz się już teraz certyfikowany kurs BHP online dla firm i pracowników w 100% zdalnie

Dlaczego warto

Szkolenie BHP online - SEP online
Certyfikowany
kurs BHP

Zapisz się na certyfikowany kurs na BHP i zdobądź zaświadczenie niezbędne do pracy

Szkolenie BHP online - Egzamin online
BHP zdalnie
lub lokalnie

Zrealizuj razem z nami indywidualny kurs BHP w siedzibie firmy lub zdalnie na platformie

Szkolenie BHP online - certyfikat SEP
Niezbędna
wiedza BHP

Skorzystaj z oferty na najlepsze szkolenie BHP w Polsce i zadbaj o bezpieczne miejsce pracy

Szkolenie BHP online - wysoka zdawalność
Pewna zdawalność
i zadowolenie

Zdobądź niezbędną wiedzę w zakresie BHP oraz wstępne lub okresowe pozwolenie na pracę

Szkolenie BHP online - platforma szkoleniowa
Platforma
szkoleniowa

Skorzystaj z naszej nowoczesnej platformy szkoleniowej wygodnie oraz w 100% online

Szkolenie BHP online - nauczanie zdalne
Spersonalizowane
nauczanie

Przejdź spersonalizowaną ścieżkę nauczania, która przygotuje Cię w zakresie BHP

Szkolenie BHP online - eksploatacja i dozór
Praktyka oraz
teoria BHP

Tylko najwyższej jakości wiedza na szkoleniu BHP w zakresie teoretycznym i praktycznym

Szkolenie BHP online - 365 dni
Egzamin z
certyfikatem BHP

Zdobądź na sam koniec certyfikat BHP i zacznij bezpieczną pracę swoim zawodzie

Opinie klientów

Krystian Tryniecki

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Szczerze polecam. Doskonały kontakt i kompleksowe przygotowanie kursowe. Firma godna polecenia!

zobacz opinię

Mariusz Mariusz

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam jako rzetelną platforme szkoleniową

zobacz opinię

Rafał Pawlak

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Bardzo jestem zadowolony z obsługi, uprawnienia mam takie jak chciałem, więc wszystko ok. Szybko sprawnie polecam.

zobacz opinię

Bartłomiej Siwicki

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Swietnie wszystko zorganizowane no i wynik taki jak czlowiekow oczekuje : )) hehe dziekuje i polecam

zobacz opinię

Marco R6

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam

zobacz opinię

Fooster Fooster

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam! Wszystko szybko i sprawnie. 👍 Dobry kontakt w razie pytań. No i zdany egzamin bez problemu.

zobacz opinię

Budujemy zaufanie

Szkolenie BHP online - uprawnienia

4324

Wydanych uprawnień

Szkolenie BHP online - kurs
2dni

średni czasu kursu

Szkolenie BHP online - egzamin
100%

Zdanych egzaminów

Szkolenie BHP online - opinie
4.9/5.0

Średnia ocena

SEP - mapa

Dane kontaktowe

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Dowiedz się więcej o szkoleniach i egzaminach SEP

Cennik na szkolenie BHP online

Kurs BHP

200 ZŁ

Cena za 1 osobę
Stanowiska robocze
Szkolenie online
Kurs zdalny
Egzamin online

Kurs BHP

250 ZŁ

Cena za 1 osobę
Stanowiska robocze
Szkolenie online
Kurs zdalny
Egzamin online

Kurs BHP

300 ZŁ

Cena za 1 osobę
Stanowiska robocze
Szkolenie online
Kurs zdalny
Egzamin online

Masz pytanie? Zadaj nam je teraz!

Szkolenie BHP

 FAQ

Kurs BHP

Kurs BHP to potrzebna wiedza dla pracowników i pracodawców z zakresu oceny ryzyka i oceny zagrożeń, które mogą wystąpić podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Kurs BHP uczy jak bezpiecznie i higienicznie wykonywać pracę, a także jak postępować w razie wypadku lub innych sytuacji. Zwiększanie i aktualizowanie umiejętności jednostek z zakresu BHP w firmie poprawia bezpieczeństwo na całym terenie przedsiębiorstwa.

Uprawnienia BHP

Uprawnienia BHP to wiedza z przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Posiadanie takich kwalifikacji upoważnia do wykonywania konkretnego stanowiska zawodowego. Uprawnienia BHP między innymi to ochrona przeciwpożarowa, pierwsza pomoc przedmedyczna czy wiedza dla osób, które konserwują sprzęt gaśniczy. Osoba, która zdobywa uprawnienia BHP otrzymuje je w formie certyfikatu.

Szkolenie BHP

Szkolenie BHP zapoznaje kursantów z przepisami higieny pracy oraz bezpieczeństwa. BHP musi posiadać każda osoba, która podpisała umowę o pracę. Szkolenie należy powtarzać co jakiś czas, ponieważ uprawnienia BHP nie są bezterminowe w zależności od stanowiska. Kurs w raz w roku powinien zrobić robotnik, który wykonuje niebezpieczne prace, raz na 3 lata osoba na innych stanowiskach, raz na 5 lat pracodawcy, kierownicy i pracownicy inżynieryjno-techniczni oraz raz na 6 lat pracownicy administracyjno-biurowi.

BHP przez internet

Kurs BHP przez internet to świetne rozwiązanie dla osób, którzy chcą być rzetelnie i profesjonalnie przygotowani do kontynuowania bądź podjęcia nowej pracy. Szkolenie BHP przez internet nie ogranicza nikogo ze względu na czas czy miejsce, bo można go wykonać w każdej chwili i w każdym miejscu. Jest to wyjątkowo przydatne w przypadku firm, która posiada dużą liczbę pracowników i nie może pozwolić sobie na dezorganizację obowiązków zawodowych. Nie tylko zaoszczędzisz swój czas, ale realnie pieniądze swoje i przedsiębiorstwa. Zapisz się już teraz na kurs BHP przez internet.

UPRAWNIENIA BHP ONLINE Z EGZAMINEM

Szkolenie BHP online

Szkolenie BHP to dobrze znane każdemu z nas obowiązkowe szkolenie, które realizowane jest zawsze dla nowych pracowników firmy. Szkolenie BHP nie zawsze jest jednak wymagane, jednak jeżeli na danym stanowisku pracy istnieje ryzyko zagrożenia życia lub zdrowia to właśnie wtedy istotne jest, aby pracownicy wykonując codziennie zadania posiadali odpowiednią wiedzę oraz ceryfikację z zakresu BHP, która pozwoli uniknąć im niebezpieczństwa. Określenie BHP to skrót od Bezpieczeństwa i Higieny pracy i nie oznacza nic innego niż ogólny zbiór zasad dotyczących bezpiecznego i higienicznego wykonywania pracy, a także zapewniania odpowiednich warunków pracy dla pracowników. Jest to niestety bardzo często lekceważony aspekt w pracy, jednak istotne jest, aby odpowiednio przeprowadzić szkolenie BHP oraz udokumentować jego odbycie przez pracownika firmy. Dzięki temu masz pewność, że pracownik zna swoje obowiązki z zakresu BHP oraz wie jak chronić życie i zdrowie swoje oraz innych.

Szkolenie BHP – kogo obowiązuje

Jak już wspomnieliśmy szkolenie BHP online obowiązuje tak naprawdę wszystkie osoby, które wykonując pracę narażają życie swoje lub innych na niebezpieczeństwo. Dotyczy to w szczególności prawcodawców, kadry kierowniczej, pracowników fizycznych tzw. robotników, wszystkich inżynierów i techników, osób zatrudnionych na stanowiskach biurowych oraz administracji, a także pracowników tzw. służby BHP. Szkolenie BHP jest więc obowiązkowym kursem wymaganym przez ustawodawcę do podjęcia pracy w określonych zawodach. Brak uprawnień BHP może skutkować karą, a w przypadku narażenia życia lub zdrowia innych osób także odpowiedzialnością karną. Z tego powodu należy dbać o regularne odnawianie uprawnień BHP np. w formie online, która jest w 100% legalna w Polsce i zapewnia duża wygodę dla kursantów. Warto dodać w tym miejscu, że ze szkolenia BHP zwolnione są osoby, które odbyły w ciągu ostatnich 6 lub 12 miesięcy kurs BHP u innego pracodawcy i posiadają aktualne zaświadczenie.

Kurs BHP – co ile należy odnawiać

Uprawnienia BHP realizowane za pomocą kursu i egzaminu online posiadają swoją ważność tak samo jak w przypadku tradycyjnego szkolenia. Oznacza to, że gdy przejdziesz kurs BHP i zdobędziesz certyfikat to nie jest on przyznawany Ci na zawsze. W zależności od wykonywanej pracy musisz co określoną ilość lat przejść ponownie szkolenie BHP, aby Twoje uprawnienia były ważne. W przypadku kadry robotniczej kurs BHP daje ważne uprawnienia na 3 lata. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, kierownikiem, pracownikiem inżynieryjno-technicznym lub pracujesz w służbie BHP to uprawnienia BHP będą ważne przez 5 lat. Natomiast Jeżeli pracujesz w administracji lub na stanowisku biurowym to Twoje uprawnienia BHP po kursie będą ważne, aż 6 lat. Pamiętaj koniecznie, aby odnowić je przed upływem tego terminu.

Szkolenie BHP wstępne a okresowe

Zastanawiasz się jaka jet różnica pomiędzy szkoleniem BHP wstępnym a okresowym? Jak sama nazwa wskazuje, szkolenie BHP wstępne jest pewnego rodzaju wstępem do stanowiska, które będzie wykonywać. Oznacza to, że każdy nowy pracownik firmy musi przejść szkolenie wstępne, który pozwala na rozpoczęcie pracy. Szkolenie BHP wstępne może być wykonane przez pracodawcę lub wykwalifikowaną jednostkę organizacyjną taką jak nasza np. w formie online. Szkolenie okresowe natomiast jest to opisane wyżej szkolenie BHP, które musi zostać zrealizowane w ciągu 6 lub 12 miesięcy od rozpoczęcia pracy.

Szkolenie BHP okresowe dla pracowników

Bardzo istotne jest przestrzeganie powyższych terminów w przypadku kursu BHP. Brak ważnego certyfikatu BHP to nie tylko kara dla pracownika, lecz także dla pracodawcy. Istotne jest, aby dla nowo zatrudnionych pracowników zrealizować tzw. szkolenie BHP okresowe, które musi mieścić się w ściśle określonym przez ustawodawcę terminie. I tak dla przykładu jeżeli dziś zatrudniony został w Twojej firmie nowy pracownik na kompleksowe przejście kursu BHP online ma czas do 12 miesięcy od rozpoczęcia zatrudnienia. W przypadku kadry kierowniczej okres ten zostaje skrócony do 6 miesięcy. Tak samo wygląda to w przypadku pracodawcy. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą to od jej otwarcia masz 6 miesięcy na zdobycie uprawnień BHP.

Jak wygląda szkolenie BHP online

Wiemy, że masz mnóstwo pytań, dlatego pozwól, że opowiemy Ci jak wygląda szkolenie BHP online u nas. Po zapisaniu się na kurs online otrzymujesz dostęp do nowoczesnej platformy szkoleniowej, gdzie samodzielnie przechodzisz kurs BHP. Znajdziesz tam całą niezbędną wiedzę do tego, aby zdobyć uprawnienia BHP online. Jedyne co musisz zrobić to rzetelnie przygotować się do egzaminu, który na sam koniec również będzie online przed komisją egzaminacyjną. Oczywiście nasze szkolenie BHP realizowane jest także dla większych grup osób zarówno zdalnie jak i lokalnie na życzenie klienta. Jednak to właśnie forma szkolenia BHP online jest najbardziej wygodna i przyjazna dla Ciebie.

Jaki jest cel szkolenia BHP i egzaminu online

Przede wszystkim naszym celem jest rzetelne przygotowanie Cię do wykonywania zawodu tak, aby bezpieczne było zdrowie Twoje oraz innych pracowników. Nasze szkolenie BHP online jest w 100% certyfikowane oraz ważne, ponieważ zawiera wszystkie wymagane prawem materiały edukacyjne oraz wiedzę, którą chcemy Ci przekazać. Obejmuje to także instruktaż ogólny, instruktaż stanowiskowy. Zapisz się już teraz na kurs i egzamin BHP online i zdobądź świadectwo oraz niezbędne uprawnienia do pracy w swoim zawodzie.