Szkolenie BHP
online

Zapisz się już teraz certyfikowany kurs BHP online dla firm i pracowników w 100% zdalnie

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Jak przejść kurs BHP online

1.

Zapisz się na kurs online

Aby przejść szkolenie BHP zdalnie zapisz się już teraz na kurs online poprzez formularz podając swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania.

2.

Rozpocznij kurs BHP online

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do platformy z przygotowanym kompleksowym szkoleniem z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

3.

Sprawdź wiedzę przed egzaminem

Gdy przejdziesz wszystkie lekcje oraz zapoznasz się z materiałami edukacyjnymi otrzymasz możliwość sprawdzenia swojej wiedzy za pomocą testu online.

4.

Odbierz certyfikat BHP

Po ukończeniu naszego kursu zapiszemy Cię na egzamin BHP online, a po jego pozytywnym zaliczeniu odbierzesz swój certyfikat BHP.

Budujemy zaufanie

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP

12484

Godzin szkoleń

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP

4324

Uczestników kursu

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP
99.9%

Zdanych egzaminów

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP
4.9/5.0

Średnia ocena

Nasi klienci

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - klienci
Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - klienci
Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - klienci
Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - klienci
Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - klienci
Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - klienci
Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - klienci
Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - klienci
Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - klienci

Masz pytanie? Zadaj nam je teraz!

Szkolenie i egzamin
BHP online

Cennik kursów i egzaminów online na uprawnienia elektryczne i BHP

Podane ceny są cenami brutto z VAT. Egzamin płatny jest dopiero po ukończeniu kursu online

Zapisz się na kurs

Kurs BHP oraz egzamin online

Wpisz swoje dane i zapisz się na szkolenie oraz egzamin BHP:

  📑 Kliknij tutaj jeżeli zakup jest na firmę


  Potwierdź, że jesteś człowiekiem wpisując w tym polu UPRAWNIENIA:

  Dlaczego warto?

  Certyfikowane szkolenie BHP online

  Zapisując się na kurs i egzamin online możesz zdobyć:

  1️⃣ Uprawnienia G1 eksploatacja i dozór oraz pomiary 2️⃣ Uprawnienia G2 eksploatacja i dozór 3️⃣ Uprawnienia G3 eksploatacja i dozór 4️⃣ Uprawnienia BHP z certyfikatem online

  Dlaczego warto:

  ✅ Kurs BHP w 100% online ✅ Egzamin BHP w 100% online ✅ Wysoki poziom zdawalności ✅ Możliwość pracy za granicą ✅ Szybki i łatwy sposób ✅ Indywidualna ścieżka nauczania ✅ Nowoczesna platforma edukacyjna ✅ 365 Dni (rok) na ukończenie kursu

  Uprawnienia
  BHP online z egzaminem

  Szkolenie BHP online

  Szkolenie BHP to dobrze znane każdemu z nas obowiązkowe szkolenie, które realizowane jest zawsze dla nowych pracowników firmy. Szkolenie BHP nie zawsze jest jednak wymagane, jednak jeżeli na danym stanowisku pracy istnieje ryzyko zagrożenia życia lub zdrowia to właśnie wtedy istotne jest, aby pracownicy wykonując codziennie zadania posiadali odpowiednią wiedzę oraz ceryfikację z zakresu BHP, która pozwoli uniknąć im niebezpieczństwa. Określenie BHP to skrót od Bezpieczeństwa i Higieny pracy i nie oznacza nic innego niż ogólny zbiór zasad dotyczących bezpiecznego i higienicznego wykonywania pracy, a także zapewniania odpowiednich warunków pracy dla pracowników. Jest to niestety bardzo często lekceważony aspekt w pracy, jednak istotne jest, aby odpowiednio przeprowadzić szkolenie BHP oraz udokumentować jego odbycie przez pracownika firmy. Dzięki temu masz pewność, że pracownik zna swoje obowiązki z zakresu BHP oraz wie jak chronić życie i zdrowie swoje oraz innych.

  Szkolenie BHP - kogo obowiązuje

  Jak już wspomnieliśmy szkolenie BHP online obowiązuje tak naprawdę wszystkie osoby, które wykonując pracę narażają życie swoje lub innych na niebezpieczeństwo. Dotyczy to w szczególności prawcodawców, kadry kierowniczej, pracowników fizycznych tzw. robotników, wszystkich inżynierów i techników, osób zatrudnionych na stanowiskach biurowych oraz administracji, a także pracowników tzw. służby BHP. Szkolenie BHP jest więc obowiązkowym kursem wymaganym przez ustawodawcę do podjęcia pracy w określonych zawodach. Brak uprawnień BHP może skutkować karą, a w przypadku narażenia życia lub zdrowia innych osób także odpowiedzialnością karną. Z tego powodu należy dbać o regularne odnawianie uprawnień BHP np. w formie online, która jest w 100% legalna w Polsce i zapewnia duża wygodę dla kursantów. Warto dodać w tym miejscu, że ze szkolenia BHP zwolnione są osoby, które odbyły w ciągu ostatnich 6 lub 12 miesięcy kurs BHP u innego pracodawcy i posiadają aktualne zaświadczenie.

  Kurs BHP - co ile należy odnawiać

  Uprawnienia BHP realizowane za pomocą kursu i egzaminu online posiadają swoją ważność tak samo jak w przypadku tradycyjnego szkolenia. Oznacza to, że gdy przejdziesz kurs BHP i zdobędziesz certyfikat to nie jest on przyznawany Ci na zawsze. W zależności od wykonywanej pracy musisz co określoną ilość lat przejść ponownie szkolenie BHP, aby Twoje uprawnienia były ważne. W przypadku kadry robotniczej kurs BHP daje ważne uprawnienia na 3 lata. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, kierownikiem, pracownikiem inżynieryjno-technicznym lub pracujesz w służbie BHP to uprawnienia BHP będą ważne przez 5 lat. Natomiast Jeżeli pracujesz w administracji lub na stanowisku biurowym to Twoje uprawnienia BHP po kursie będą ważne, aż 6 lat. Pamiętaj koniecznie, aby odnowić je przed upływem tego terminu.

  Szkolenie BHP wstępne a okresowe

  Zastanawiasz się jaka jet różnica pomiędzy szkoleniem BHP wstępnym a okresowym? Jak sama nazwa wskazuje, szkolenie BHP wstępne jest pewnego rodzaju wstępem do stanowiska, które będzie wykonywać. Oznacza to, że każdy nowy pracownik firmy musi przejść szkolenie wstępne, który pozwala na rozpoczęcie pracy. Szkolenie BHP wstępne może być wykonane przez pracodawcę lub wykwalifikowaną jednostkę organizacyjną taką jak nasza np. w formie online. Szkolenie okresowe natomiast jest to opisane wyżej szkolenie BHP, które musi zostać zrealizowane w ciągu 6 lub 12 miesięcy od rozpoczęcia pracy.

  Szkolenie BHP okresowe dla pracowników

  Bardzo istotne jest przestrzeganie powyższych terminów w przypadku kursu BHP. Brak ważnego certyfikatu BHP to nie tylko kara dla pracownika, lecz także dla pracodawcy. Istotne jest, aby dla nowo zatrudnionych pracowników zrealizować tzw. szkolenie BHP okresowe, które musi mieścić się w ściśle określonym przez ustawodawcę terminie. I tak dla przykładu jeżeli dziś zatrudniony został w Twojej firmie nowy pracownik na kompleksowe przejście kursu BHP online ma czas do 12 miesięcy od rozpoczęcia zatrudnienia. W przypadku kadry kierowniczej okres ten zostaje skrócony do 6 miesięcy. Tak samo wygląda to w przypadku pracodawcy. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą to od jej otwarcia masz 6 miesięcy na zdobycie uprawnień BHP.

  Jak wygląda szkolenie BHP online

  Wiemy, że masz mnóstwo pytań, dlatego pozwól, że opowiemy Ci jak wygląda szkolenie BHP online u nas. Po zapisaniu się na kurs online otrzymujesz dostęp do nowoczesnej platformy szkoleniowej, gdzie samodzielnie przechodzisz kurs BHP. Znajdziesz tam całą niezbędną wiedzę do tego, aby zdobyć uprawnienia BHP online. Jedyne co musisz zrobić to rzetelnie przygotować się do egzaminu, który na sam koniec również będzie online przed komisją egzaminacyjną. Oczywiście nasze szkolenie BHP realizowane jest także dla większych grup osób zarówno zdalnie jak i lokalnie na życzenie klienta. Jednak to właśnie forma szkolenia BHP online jest najbardziej wygodna i przyjazna dla Ciebie.

  Jaki jest cel szkolenia BHP i egzaminu online

  Przede wszystkim naszym celem jest rzetelne przygotowanie Cię do wykonywania zawodu tak, aby bezpieczne było zdrowie Twoje oraz innych pracowników. Nasze szkolenie BHP online jest w 100% certyfikowane oraz ważne, ponieważ zawiera wszystkie wymagane prawem materiały edukacyjne oraz wiedzę, którą chcemy Ci przekazać. Obejmuje to także instruktaż ogólny, instruktaż stanowiskowy. Zapisz się już teraz na kurs i egzamin BHP online i zdobądź świadectwo oraz niezbędne uprawnienia do pracy w swoim zawodzie.