Kurs elektryka online 1KV

Kurs elektryka

Kurs elektryka w Polsce to nic innego jak kurs G1/uprawnienia G1 pozwalające na wykonywanie na terenie naszego kraju prac związanych z urządzeniami pod napięciem, a także sieciami elektroenergetycznymi. Kurs elektryka pozwala na samodzielną prace przy urządzeniach elektrycznych, a także nadzór nad pracą innych osób oraz obejmowanie stanowisk związanych pracą przy elektryce.

Kurs elektryka obejmuje takie zagadnienia jak obsługa, konserwacja, remont, montaż i kontrola oraz pomiar pracy urządzeń elektrycznych. W ramach szkolenia, udzielane są także informacje związane z bezpieczeństwem pracy przy urządzeniach i sieciach elektroenergetycznych oraz udzielniem pierwszej pomocy. W ramach kursu elektrycznego poznasz najważniejsze, obowiązkowe zagadnienia aktualne ze stanem prawnym w Polsce. Kurs elektryczny w naszej firmie prowadzony jest tylko przez najlepszych ekspertów w Polsce, dlatego masz 100% pewność i gwarancję satysfakcji oraz zdanego egzaminu. Ponadto, po ukończeniu kursu elektryka otrzymasz od nas dodatkowe materiały, które pozwolą Ci utrwalić wiedzę na temat elektryki oraz uprawnień G1.

Kurs elektryczny – zakres szkolenia

Na kursie elektryka w Uprawnienia-G1.pl realizujemy kompleksowy zakres szkolenia obowiązują zgodnie z polskimi przepisami prawa. W ramach kursu elektrycznego w naszej firmie zdobędziesz kwalifikacje zezwalające na eksploatację lub dozór dla:

 1. Urządzenia prądotwórcze przyłączone do krajowej sieci elektroenergetycznej bez względu na wysokość napięcia znamionowego,
 2. Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1 kV,
 3. Urządzenia, instalacje i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV,
 4. Zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW,
 5. Urządzenia elektrotermiczne,
 6. Urządzenia do elektrolizy,
 7. Sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego,
 8. Elektryczna sieć trakcyjna,
 9. Elektryczne urządzenia w wykonaniu przeciwwybuchowym,
 10. Aparatura kontrolno- pomiarowa oraz urządzenia i instalacje automatycznej regulacji, sterowania i zabezpieczeń urządzeń i instalacji wymienionych w pkt 1-9.

Najlepszy kurs elektryczny w Polsce

Zgodnie z polskim prawem, kurs elektryczny musi odbyć się na zasadach, które określa ROZPORZĄDZENIE MINISTRA GOSPODARKI, PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ z dnia 28 kwietnia 2003 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci.

Nasza firma jako jedna z nie wielu firm w Polsce posiada certyfikowane szkolenia na uprawnienia G1 potwierdzone świadectwem komisji SEP, dlatego kurs elektryczny w naszej firmie to najlepszy wybór dla Ciebie jeżeli chcesz zostać zawodowym, wykwalifikowanym elektrykiem.

Kurs elektryka do 1KV

Dlaczego mówimy, że to kurs elektryka do 1KV? Uprawnienia elektrycznie dzielimy na dwa rodzaje uprawnień: do 1KV oraz powyżej 1KV. W Uprawnienia-G1.pl szkolimy tylko i wyłącznie osoby pracujące przy urządzeniach, sieciach lub generatorach do 1kV. Jednak zdecydowana większość uprawnień G1 wydawanych w Polsce dla elektryków lub pracowników prywatnych firm, dlatego mieści się w zakresie do 1KV, dlatego kurs elektryka w naszej firmie w 100% wystarczy w Twojej codziennej pracy.

Kurs elektryka online

Jako jedyna firma w Polsce realizujemy kurs elektryka online. Nie musisz już podróżować wiele kilometrów po to, aby zdobyć uprawnienia elektryka i zacząć pracę w swoim zawodzie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i umówisz się na kurs elektryka online, a my przeszkolimy Cię kompleksowo z uprawnień G1, niezbędnych do uzyskania pozwolenia na pracę.

Kurs elektryka online w naszej realizujemy poprzez naszą platformę szkoleniową udostępniając Ci dostęp do eksperckiej wiedzy i materiałów edukacyjnych. Całkowicie legalnie i zgodnie z polskim prawem oraz przy współpracy z Komisją SEP przeszkolimy Cię z uprawnień G1, G2 i G3 dla elektryka tak, abyś bez problemu zdał swój egzamin. Kurs elektryka online trwa od 2 do maksymalnie 4 godzin, a po jego ukończeniu jedyną rzeczą, którą musisz zrobić to odbyć się do naszej zaprzyjażnionej komisji SEP w celu zdania egzaminu.

Kurs elektryka online

Za pomocą naszej platformy szkoleniowej możesz odbyć PIERWSZY W POLSCE innowacyjny i interaktywny kurs elektryczny online dla grup G1, G2 i G3. Platforma umożliwia Ci zarówno zapoznanie się z materiałami edukacyjnymi, które powstały przy współpracy z komisjami SEP, jak i przystąpienie do egzaminu na kurs elektryka online. Nasza platforma e-learningowa to znakomite i nowoczesne narzędzie do zdobycia wiedzy niezbędnej do zaliczenia do kursu elektrycznego w siedzibie komisji SEP. Za jej pomocą odbędziesz kurs elektryczny korzystając ze swojego smartfona, tabletu, laptopa lub komputera. Od teraz, aby przygotować się do kursu elektryka nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy Ci dostęp do naszej platformy online. Koniec z długim i nudnymi szkoleniami oraz wykładowcami. To Ty decydujesz kiedy chcesz wziąć udział w KURSIE ELEKTRYCZNYM ONLINE w Uprawnienia-G1.pl.

Kurs elektryka do 1KV – cena

Cena za kurs na elektryka zależy od tego, czy obejmuje on tylko eksploatację, czy także dozór. Cena egzaminu ustalana jest przez ustawodawcę i wynosi obecnie 260 zł brutto za 1 certyfikat. Zatem w przypadku, gdy kurs elektryka obejmować będzie uprawnienie E i D, cena za sam egzamin wyniesie 450 zł brutto. Do tego oczywiście należy doliczyć koszt kursu. W naszej firmie kurs elektryka realizujemy online poprzez naszą autorską platformę na kurs elektryczny na uprawnienia G1, G2 i G3.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się jaka będzie cena za Twój kurs online (indywidualna wycena) lub sprawdź poniższą tabelkę:

ILOŚĆ KURS G1 KURS G2 KURS G3 EGZAMIN
1300 zł300 zł300 zł260 zł
2300 zł300 zł300 zł260 zł
3300 zł300 zł300 zł260 zł
4300 zł300 zł300 zł260 zł
5300 zł300 zł300 zł260 zł
6270 zł270 zł270 zł260 zł
7270 zł270 zł 270 zł260 zł
8270 zł270 zł 270 zł260 zł
9270 zł270 zł 270 zł260 zł
10270 zł270 zł270 zł260 zł
11240 zł240 zł240 zł260 zł
12240 zł240 zł240 zł260 zł
13240 zł240 zł 240 zł260 zł
14240 zł240 zł 240 zł260 zł
15240 zł240 zł 240 zł260 zł
16210 zł210 zł210 zł260 zł
 17210 zł210 zł210 zł260 zł
18210 zł210 zł210 zł260 zł
19210 zł210 zł210 zł260 zł
20210 zł210 zł210 zł260 zł

Podane ceny są cenami netto. W przypadku ceny za egzamin kwota netto = kwota brutto.

Kurs elektryka – kalkulator kursu i egzaminu

Kurs elektryczny do 1KV – dlaczego warto?

Kurs elektryczny 1KV warto wybrać w naszej firmie przynajmniej z kilku poniższych powodów:

 1. Szkoli Cię najlepsza kadra w Polsce certyfikowanych trenerów.
 2. Uzyskujesz uprawnienia SEP ważne w całej Polsce.
 3. Otrzymujesz niezbędną, pełnowartościową wiedzę.
 4. Posiadamy najwyższy wskaźnik zdawalności w Polsce.
 5. Oferujemy atrakcyjne ceny kurs elektrycznego dla firm.
 6. Błyskawicznie dostarczamy uprawnienia elektryczne pocztą.
 7. Prowadzimy kurs elektryka w formie online.
 8. Zapewniamy bezpłatne materiały szkoleniowe po egzaminie.
 9. Dbamy o Twoją satysfakcję oraz zadowolenie z kursu.

Kurs elektryczny online 1KV – dlaczego warto?

Jako jedyna firma w Polsce świadczymy certyfikowane szkolenia SEP na kurs elektryczny online do 1KV. W marce Uprawnienia-G1.pl stawiamy na innowacyjne i komfortowe podejście do klienta, dlatego zamiast nudnych i długich tradycyjnych szkoleń oferujemy naszym kursantom platformę  do kursów online.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty na kurs elektryczny online?

1. Kurs elektryczny online – wygodne szkolenie

Wybierając kurs elektryka online w naszej marce otrzymujesz w cenie największą wygodę na polskim rynku. Aby zdobyć niezbędną wiedzę nie musisz ruszać się z domu! Wystarczy, że zalogujesz się na naszą platformę za pomocą uzyskanego loginu i hasła, a w dowolnym czasie przystąpisz do szkolenia online.

2. Kurs elektryczny online – aktualna wiedza

Nasze szkolenia są regularnie aktualizowane w oparciu o wytyczne komisji SEP, z którymi współpracujemy na terenie całego kraju. Korzystając z naszej oferty na kurs elektryczny online (G1, G2 i G3) otrzymujesz zawsze aktualną i sprawdzoną wiedzę, dzięki czemu gwarantujemy skuteczność zdawalności na poziomie 99%.

3. Kurs elektryczny online – symulacja egzaminu

Na naszej platformie szkoleniowej na kurs elektryczny po przestudiowaniu materiałów edukacyjnych możesz przejść symulację egzaminu SEP celem sprawdzenia Twojej wiedzy przed faktycznym przystąpieniem do egzaminu. Do symulacji egzaminu możesz przystąpić wielokrotnie, aż do czasu uzyskania odpowiedniego poziomu wiedzy.

4. Kurs elektryczny online – certyfikacja SEP

Wszystkie nasze kursy elektryczne na uprawnienia G1, G2 i G3 rozwijamy oraz aktualizujemy wraz z lokalnymi komisjami SEP. Oznacza to, że decydując się na nasz kurs elektryka online do 1KV otrzymujesz po ukończonym egzaminie świadectwo posiadania kwalifikacji wystawione przez komisje Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Są to oficjalne i najbardziej wartościowe uprawnienia elektryczne jakie możesz uzyskać w Polsce.

5. Kurs elektryczny online – oszczędność czasu

Zależy Ci ja szybkim zdaniu kursu elektryka online? Nie musisz wychodzić z domu i tracić czas oraz pieniądze na długie i nudne szkolenia w tradycyjnej formie. Wybierając naszą formę szkolenia kursantów dostęp do materiałów edukacyjnych oraz procesu szkolenia otrzymujesz w ciągu 10 minut od opłacenia kursu!

Kurs elektryka – Warszawa

Kurs elektryka wykonujemy w każdym mieście w Polsce, także dla osób z Warszawy dzięki zdalnej formy szkolenia. Miejsce egzaminu jest zawsze dobierane do Twojej lokalizacji tak, aby było ono jak najbliżej Ciebie. W przypadku Warszawy, egzamin na kurs elektryka wykonywany jest lokalnie w siedzibie SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich).

Kurs elektryka – Twoja lokalizacja

Egzamin na kurs elektryka wykonujemy praktycznie we wszystkich największych miastach w Polsce: Zielona Góra, Rzeszów, Łódź, Wrocław, Kraków, Kielce, Szczecin, Warszawa, Lublin, Poznań i wiele więcej. Aby dowiedzieć się w jakich jeszcze miastach w Polsce realizujemy kurs elektryczny, napisz do nas.

Zapisz się na kurs elektryka online

Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego i zapisz się na uprawnienia elektryczne SEP G1, G2 i G3.