Kurs elektryka online kurs sepowski na elektryka szkolenia i kursy sep

Kurs elektryka online SEP

Zapisz się już teraz na kurs elektryka online do 1kV z certyfikatem SEP

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Dlaczego warto

Kurs SEP online

Zapisz się już teraz na kurs SEP w 100% online i legalnie dzięki nowoczesnej platformie szkoleniowej

Egzamin SEP online

Zdobądź państwowe uprawnienia SEP G1 G2 G3 bez wychodzenia z domu zarówno z eksploatacji jak i dozoru

Wysoka zdawalność

Nie obawiaj się egzaminu i dołącz do grona zadowolonych kursantów, którzy ukończyli nasze szkolenie SEP

Gwarancja satysfakcji

Skorzystaj z najszybszej i najbardziej przyjaznej formy zdobycia uprawnień SEP online w całej branży

Przyjemna edukacja

Skorzystaj z nowoczesnej platformy szkoleniowej i ucz się wygodnie w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca

Indywidualne nauczanie

Przejdź indywidualną ścieżkę nauczania, która przygotuje Cię na zdanie egzaminu SEP online

Eksploatacja i dozór

Zdobądź potrzebne do pracy uprawnienia SEP G1, G2 i G3 w zakresie eksploatacji oraz dozoru

Dostęp 365 dni

Wybierz dogodny moment i poświęć tyle czasu ile potrzebujesz na zdobycie swoich uprawnień SEP

Wysyłka certyfikatu

Odbierz certyfikat SEP i pracuje legalnie w branży elektroenergetycznej w Polsce oraz za granicą

Kurs elektryka online krok po kroku

1.

Zapisz się na kurs online

Aby zdobyć uprawnienia elektryczne zapisz się na nasz kurs online poprzez formularz zapisu podając swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania.

2.

Rozpocznij kurs na uprawnienia

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do naszej platformy z przygotowanym szkoleniem na uprawnienia G1 G2 G3 oraz dodatkowymi materiałami.

3.

Sprawdź wiedzę przed egzaminem

Gdy przejdziesz wszystkie lekcje oraz zapoznasz się z materiałami edukacyjnymi otrzymasz możliwość sprawdzenia swojej wiedzy za pomocą testu online.

4.

Odbierz uprawnienia elektryczne

Po ukończeniu naszego kursu zapiszemy Cię na egzamin SEP online, a po jego pozytywnym zaliczeniu odbierzesz swoje uprawnienia elektryczne.

Budujemy zaufanie

Kurs elektryka online - uprawnienia

8456

Wydanych uprawnień

Kurs elektryka online - kurs
2dni

średni czasu kursu

Kurs elektryka online - egzamin
100%

Zdanych egzaminów

Kurs elektryka online - opinie
4.9/5.0

Średnia ocena

Opinie klientów

Krystian Tryniecki

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Szczerze polecam. Doskonały kontakt i kompleksowe przygotowanie kursowe. Firma godna polecenia!

Opinia zweryfikowana przez Google

Mariusz Mariusz

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam jako rzetelną platforme szkoleniową

Opinia zweryfikowana przez Google

Rafał Pawlak

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Bardzo jestem zadowolony z obsługi, uprawnienia mam takie jak chciałem, więc wszystko ok. Szybko sprawnie polecam.

Opinia zweryfikowana przez Google

Bartłomiej Siwicki

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Swietnie wszystko zorganizowane no i wynik taki jak czlowiekow oczekuje : )) hehe dziekuje i polecam

Opinia zweryfikowana przez Google

Marco R6

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam

Opinia zweryfikowana przez Google

Fooster Fooster

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam! Wszystko szybko i sprawnie. 👍 Dobry kontakt w razie pytań. No i zdany egzamin bez problemu.

Opinia zweryfikowana przez Google

Masz pytanie? Zadaj nam je teraz!

Cennik na kursy elektryczne

Zdasz na 100%
Zwróci Ci się w 30 dni
Załatwisz to online
Potrzebujesz 0 wiedzy

Kurs G1

399 ZŁ
Kontrola i pomiary
+399 zł
Fotowoltaika
+699 zł
Powyżej 1kV
+699 zł
Eksploatacja
+480 zł
Dozór
+480 zł
Pakiet norm
+0 zł

Kurs G2

399 ZŁ
Kontrola i pomiary
+399 zł
Eksploatacja
+480 zł
Dozór
+480 zł
Pakiet norm
+0 zł

Kurs G3

399 ZŁ
Kontrola i pomiary
+399 zł
Eksploatacja
+480 zł
Dozór
+480 zł
Pakiet norm
+0 zł

Kurs elektryczny

Jako jedyna firma w Polsce świadczymy certyfikowane szkolenia SEP na kurs elektryczny online do 1KV. W marce Uprawnienia-G1.pl stawiamy na innowacyjne i komfortowe podejście do klienta, dlatego zamiast nudnych i długich tradycyjnych szkoleń oferujemy naszym kursantom platformę do kursów online. Sprawdź dlaczego warto skorzystać z naszej oferty na kurs elektryczny online.

Kurs elektryka online


to certyfikacja SEP

Wszystkie nasze kursy elektryczne na uprawnienia G1, G2 i G3 rozwijamy oraz aktualizujemy wraz z lokalnymi komisjami SEP. Oznacza to, że decydując się na nasz kurs elektryka online do 1KV otrzymujesz po ukończonym egzaminie świadectwo posiadania kwalifikacji wystawione przez komisje Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Są to oficjalne i najbardziej wartościowe uprawnienia elektryczne jakie możesz uzyskać w Polsce.

Kurs elektryka online


to aktualna wiedza

Nasze szkolenia są regularnie aktualizowane w oparciu o wytyczne komisji SEP, z którymi współpracujemy na terenie całego kraju. Korzystając z naszej oferty na kurs elektryczny online (G1, G2 i G3) otrzymujesz zawsze aktualną i sprawdzoną wiedzę, dzięki czemu gwarantujemy skuteczność zdawalności na poziomie 99%.

Kurs elektryka online


to symulacja egzaminu

Na naszej platformie szkoleniowej na kurs elektryczny po przestudiowaniu materiałów edukacyjnych możesz przejść symulację egzaminu SEP celem sprawdzenia Twojej wiedzy przed faktycznym przystąpieniem do egzaminu. Do symulacji egzaminu możesz przystąpić wielokrotnie, aż do czasu uzyskania odpowiedniego poziomu wiedzy.

Kurs elektryka online


to wygodne szkolenie

Wybierając kurs elektryka online w naszej marce otrzymujesz w cenie największą wygodę na polskim rynku. Aby zdobyć niezbędną wiedzę nie musisz ruszać się z domu! Wystarczy, że zalogujesz się na naszą platformę za pomocą uzyskanego loginu i hasła, a w dowolnym czasie przystąpisz do szkolenia online.

Kurs elektryka online


to oszczędność czasu

Zależy Ci ja szybkim zdaniu kursu elektryka online? Nie musisz wychodzić z domu i tracić czas oraz pieniądze na długie i nudne szkolenia w tradycyjnej formie. Wybierając naszą formę szkolenia kursantów dostęp do materiałów edukacyjnych oraz procesu szkolenia otrzymujesz w ciągu 10 minut od opłacenia kursu!

Kurs elektryka online


to egzamin SEP online

Jako jedyna firma w Polsce przeprowadzamy nasze egzaminy online wraz z komisją SEP. Co to oznacza dla Ciebie? Otrzymujesz nie tylko najwyższej jakości szkolenie, lecz także możliwość przystąpienia do egzaminu SEP w formie zdalnej. Certyfikat otrzymasz od samej jednostki certyfikującej SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich), a nie prywatnej firmy jak u konkurencji.
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń teraz +48 572 909 979

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty na kurs elektryka online, kurs elektryczny, kurs elektryka od podstaw, kurs na elektryka, kurs SEP 1kV, kursy SEP online, kurs G1 online, kurs elektryk online.

Kurs elektryka

FAQ

Kurs elektryka

Kurs elektryka pozwala na zdobycie uprawnień elektrycznych dla grup takich jak G1-elektryczne, G2-cieplne i G3- gazowe. Ukończenie kursu elektryka daję możliwość rozpoczęcia pracy jako elektryk w zakresie eksploatacji, dozoru, montażu, obsługi, remontu, konserwacji i pomiaru urządzeń elektrycznych. Nasz kurs elektryka to sposób na uzyskanie uprawnień SEP i elementarnej wiedzy, która przydadzą się w codziennych obowiązkach wykonywanych w pracy.

Kurs SEP online

Nasz kurs SEP online to nauka bez wychodzenia z domu i spędzania wielu godzin na nudnych i długich szkoleniach prowadzonych przez szkoleniowców. Kurs SEP online na naszej stronie to platforma szkoleniowa, która przygotuje Cię do egzaminu państwowego z uprawnień elektrycznych. Nie musisz się o nic martwić, bo materiały edukacyjne zostały sprawdzone przez komisję SEP, dlatego możesz mieć pewność, że szkolenie jest na najwyższym poziome.

Uprawnienia SEP

Uprawnienia SEP to kwalifikacje pozwalające na prace w zawodzie elektryka przy urządzeniach elektrycznych. Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności wydaję komisja SEP. Jest to organizacja pozarządowa, która mówi, że żadna osoba nie może obsługiwać, remontować, zakładać, konserwować i przeprowadzać pomiarów elektrycznych urządzeń podpiętych do sieci elektrycznych bez uprawnień SEP. Zdobyć je można zapisując się na kurs oraz egzamin na naszej stronie. Uprawnienia elektryczne ważne są tylko 5 lat.

Egzamin SEP

Egzamin SEP odbywa się w placówkach Stowarzyszenia Elektryków Polskich w większych miastach, ale nie tylko. Jako jedna z firm oferująca szkolenia elektryka mamy egzamin SEP w formie online. Odbywa się on jako wideo rozmowa z komisją kwalifikacyjną. Kursant po ukończeniu kursu może zapisać się na egzamin i potrzebuje do tego tylko działającej kamerki, mikrofonu i dowodu osobistego. Komisja kwalifikacyjna zadaje kilka pytań na które należy odpowiedzieć. Po zaliczeniu egzaminu osoba otrzymuje certyfikat potwierdzający posiadanie uprawnień elektrycznych.

Kurs i egzamin SEP online w Unii Europejskiej

Zdobądź uprawnienia SEP 1kV za granicą i odbierz swoje uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3 w 100% online. Oferujemy certyfikowany kurs i egzamin SEP zdalnie dla pracowników we wszystkich krajach Unii Europejskiej w zakresie eksploatacji, dozoru, kontroli i pomiarów.

Kurs elektryka z egzaminem SEP online

Kurs elektryka

Kurs elektryka w Polsce to nic innego jak kurs G1 (uprawnienia G1) pozwalające na wykonywanie na terenie naszego kraju prac związanych z urządzeniami pod napięciem, a także sieciami elektroenergetycznymi. Kurs elektryka pozwala na samodzielną prace przy urządzeniach elektrycznych, a także nadzór nad pracą innych osób oraz obejmowanie stanowisk związanych pracą przy elektryce.

Kurs elektryka obejmuje takie zagadnienia jak obsługa, konserwacja, remont, montaż i kontrola oraz pomiar pracy urządzeń elektrycznych. W ramach szkolenia, udzielane są także informacje związane z bezpieczeństwem pracy przy urządzeniach i sieciach elektroenergetycznych oraz udzielniem pierwszej pomocy. W ramach kursu elektrycznego poznasz najważniejsze, obowiązkowe zagadnienia aktualne ze stanem prawnym w Polsce. Kurs elektryczny w naszej firmie prowadzony jest tylko przez najlepszych ekspertów w Polsce, dlatego masz 100% pewność i gwarancję satysfakcji oraz zdanego egzaminu. Ponadto, po ukończeniu kursu elektryka otrzymasz od nas dodatkowe materiały, które pozwolą Ci utrwalić wiedzę na temat elektryki oraz uprawnień G1.

Kurs elektryka - zakres szkolenia

Na kursie elektryka w Uprawnienia-G1.pl realizujemy kompleksowy zakres szkolenia obowiązują zgodnie z polskimi przepisami prawa. W ramach kursu elektrycznego w naszej firmie zdobędziesz kwalifikacje zezwalające na eksploatację lub dozór dla: Urządzenia prądotwórcze przyłączone do krajowej sieci elektroenergetycznej bez względu na wysokość napięcia znamionowego, Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1 kV, Urządzenia, instalacje i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV, Zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW, Urządzenia elektrotermiczne, Urządzenia do elektrolizy, Sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego, Elektryczna sieć trakcyjna, Elektryczne urządzenia w wykonaniu przeciwwybuchowym, Aparatura kontrolno- pomiarowa oraz urządzenia i instalacje automatycznej regulacji, sterowania i zabezpieczeń urządzeń i instalacji wymienionych w pkt 1-9.

Kurs elektryka - Warszawa

Kurs elektryka wykonujemy w każdym mieście w Polsce, także dla osób z Warszawy dzięki zdalnej formy szkolenia. Miejsce egzaminu jest zawsze dobierane do Twojej lokalizacji tak, aby było ono jak najbliżej Ciebie. W przypadku Warszawy, egzamin na kurs elektryka wykonywany jest lokalnie w siedzibie SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich).

Kurs elektryka - Twoja lokalizacja

Egzamin na kurs elektryka wykonujemy we wszystkich największych miastach w Polsce w formie zdalne: Zielona Góra, Rzeszów, Łódź, Wrocław, Kraków, Kielce, Szczecin, Warszawa, Lublin, Poznań i wiele więcej. Aby dowiedzieć się w jakich jeszcze miastach w Polsce realizujemy kurs elektryczny, napisz do nas. Nasz kurs elektryka online możesz oczywiście zdać także online przed komisja SEP.

Kurs elektryka do 1kV - dlaczego warto?

Kurs elektryczny 1KV (tzw. kurs G1) warto wybrać w naszej firmie przynajmniej z kilku poniższych powodów: 1. Szkoli Cię najlepsza kadra w Polsce certyfikowanych trenerów.2. Uzyskujesz uprawnienia SEP ważne w całej Polsce. 3. Otrzymujesz niezbędną, pełnowartościową wiedzę. 4. Posiadamy najwyższy wskaźnik zdawalności w Polsce. 5. Oferujemy atrakcyjne ceny kurs elektrycznego dla firm. 6. Błyskawicznie dostarczamy uprawnienia elektryczne pocztą. 7. Prowadzimy kurs elektryka w formie online. 8. Zapewniamy bezpłatne materiały szkoleniowe po egzaminie. 9.Dbamy o Twoją satysfakcję oraz zadowolenie z kursu.

Kurs elektryka

Dlaczego mówimy, że to kurs elektryka do 1KV?

Uprawnienia elektrycznie dzielimy na dwa rodzaje uprawnień: do 1KV oraz powyżej 1KV. W Uprawnienia-G1.pl szkolimy tylko i wyłącznie osoby pracujące przy urządzeniach, sieciach lub generatorach do 1kV. Jednak zdecydowana większość uprawnień G1 wydawanych w Polsce dla elektryków lub pracowników prywatnych firm, dlatego mieści się w zakresie do 1KV, dlatego kurs elektryka w naszej firmie w 100% wystarczy w Twojej codziennej pracy.

Kurs elektryka online

Jako jedyna firma w Polsce realizujemy kurs elektryka online. Nie musisz już podróżować wiele kilometrów po to, aby zdobyć uprawnienia elektryka i zacząć pracę w swoim zawodzie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i umówisz się na kurs elektryka online, a my przeszkolimy Cię kompleksowo z uprawnień G1, niezbędnych do uzyskania pozwolenia na pracę.

Kurs elektryka online w naszej realizujemy poprzez naszą platformę szkoleniową udostępniając Ci dostęp do eksperckiej wiedzy i materiałów edukacyjnych. Całkowicie legalnie i zgodnie z polskim prawem oraz przy współpracy z Komisją SEP przeszkolimy Cię z uprawnień G1, G2 i G3 dla elektryka tak, abyś bez problemu zdał swój egzamin. Kurs elektryka online trwa od 2 do maksymalnie 4 godzin, a po jego ukończeniu jedyną rzeczą, którą musisz zrobić to zdać egzamin na kurs elektryka przed komisją SEP w formie zdalnej (online).

Za pomocą naszej platformy szkoleniowej możesz odbyć PIERWSZY W POLSCE innowacyjny i interaktywny kurs elektryczny online dla grup G1, G2 i G3. Platforma umożliwia Ci zarówno zapoznanie się z materiałami edukacyjnymi, które powstały przy współpracy z komisjami SEP, jak i przystąpienie do egzaminu na kurs elektryka online. Nasza platforma e-learningowa to znakomite i nowoczesne narzędzie do zdobycia wiedzy niezbędnej do zaliczenia do kursu elektrycznego w siedzibie komisji SEP. Za jej pomocą odbędziesz kurs elektryczny korzystając ze swojego smartfona, tabletu, laptopa lub komputera. Od teraz, aby przygotować się do kursu elektryka nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy Ci dostęp do naszej platformy online. Koniec z długim i nudnymi szkoleniami oraz wykładowcami. To Ty decydujesz kiedy chcesz wziąć udział w KURSIE ELEKTRYCZNYM ONLINE w Uprawnienia-G1.pl.

Kursy elektryczne SEP online

Jako jedyna firma w Polsce realizujemy w pełni certyfikowane kursy SEP online. Wybierz kurs elektryka, który pozwoli Ci na legalną oraz bezpieczną pracę w zawodzie. Wybierz egzamin online i zapisz się już dziś na kurs elektryka w 100% zdalnie, bez fizycznej wizyty w placówce. Skontaktuj się z nami, aby zapisać się na kurs elektryczny lub dowiedzieć się więcej o naszej ofercie szkoleniowej.

Kurs elektryka do 1kV - cena

Cena za kurs elektryka zależy od tego, czy obejmuje on tylko eksploatację, czy także dozór. Cena egzaminu ustalana jest przez ustawodawcę i wynosi obecnie 480 za 1 certyfikat. Zatem w przypadku, gdy kurs elektryka obejmować będzie uprawnienie E i D, cena za sam egzamin wyniesie dwukrotność tej ceny. Do tego oczywiście należy doliczyć koszt kursu. W naszej firmie kurs elektryka realizujemy online poprzez naszą autorską platformę na kurs elektryczny na uprawnienia G1, G2 i G3.

Najlepszy kurs elektryczny w Polsce

Zgodnie z polskim prawem, kurs elektryczny musi odbyć się na zasadach, które określa ROZPORZĄDZENIE MINISTRA GOSPODARKI, PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ z dnia 28 kwietnia 2003 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci.

Nasza firma jako jedna z nie wielu firm w Polsce posiada certyfikowane szkolenia na uprawnienia G1 potwierdzone świadectwem komisji SEP, dlatego kurs elektryczny w naszej firmie to najlepszy wybór dla Ciebie jeżeli chcesz zostać zawodowym, wykwalifikowanym elektrykiem.

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania
ZAPISZ SIĘ TERAZ