Kurs elektryka online kurs sepowski na elektryka szkolenia i kursy sep

Kurs elektryka online 1kV

Kurs elektryka online SEP

Zapisz się już teraz na kurs elektryka online do 1kV z certyfikatem SEP

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Zrób kurs elektryka online

Witaj na stronie poświęconej kursie elektryka, z której dowiedz się jak od podstaw zdobyć uprawnienia elektryczne G1. Przygotowaliśmy dla Ciebie w tym miejscu wiele przydatnych informacji, które pozwolą Ci razem z nami rozpocząć kurs SEP G1 online. Gdy tylko zapiszesz się na szkolenie oraz ukończysz egzamin SEP będziesz mogła lub mogła rozpocząć pracę jako elektr lub elektroenergetyk. Wszystkie uprawnienia SEP dostępnej w naszej ofercie, jak i egzamin są całkowicie online, a więc możesz zrobić je bez wychodzenia z domu. Z nami łatwo, szybko i co najważniejsze legalnie zdobędziesz uprawnienia SEP. Nasz kurs elektryka przeznaczony jest także dla osób, które pragną odnowić swoje uprawnienia G1. Zapisz się już teraz za pomocą formularza zgłoszeniowego lub skontaktuj z nami, aby uzyskać pomoc w wyborze odpowiednich uprawnień sepowskich.

Zespół Uprawnienia-G1.pl

Sprawdź co mówią o nas nasi klienci

Kurs elektryczny

Sprawdź jak łatwo możesz zostać elektrykiem

Kurs elektryka online to certyfikacja SEP

Wszystkie nasze kursy elektryczne na uprawnienia G1, G2 i G3 rozwijamy oraz aktualizujemy wraz z lokalnymi komisjami SEP. Oznacza to, że decydując się na nasz kurs elektryka online do 1KV otrzymujesz po ukończonym egzaminie świadectwo posiadania kwalifikacji wystawione przez komisje Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Są to oficjalne i najbardziej wartościowe uprawnienia elektryczne jakie możesz uzyskać w Polsce.

Kurs elektryka online to aktualna wiedza

Nasze szkolenia są regularnie aktualizowane w oparciu o wytyczne komisji SEP, z którymi współpracujemy na terenie całego kraju. Korzystając z naszej oferty na kurs elektryczny online (G1, G2 i G3) otrzymujesz zawsze aktualną i sprawdzoną wiedzę, dzięki czemu gwarantujemy skuteczność zdawalności na poziomie 99%.

Kurs elektryka online to symulacja egzaminu

Na naszej platformie szkoleniowej na kurs elektryczny po przestudiowaniu materiałów edukacyjnych możesz przejść symulację egzaminu SEP celem sprawdzenia Twojej wiedzy przed faktycznym przystąpieniem do egzaminu. Do symulacji egzaminu możesz przystąpić wielokrotnie, aż do czasu uzyskania odpowiedniego poziomu wiedzy.

Kurs elektryka online to wygodne szkolenie

Wybierając kurs elektryka online w naszej marce otrzymujesz w cenie największą wygodę na polskim rynku. Aby zdobyć niezbędną wiedzę nie musisz ruszać się z domu! Wystarczy, że zalogujesz się na naszą platformę za pomocą uzyskanego loginu i hasła, a w dowolnym czasie przystąpisz do szkolenia online.

Kurs elektryka online to oszczędność czasu

Zależy Ci ja szybkim zdaniu kursu elektryka online? Nie musisz wychodzić z domu i tracić czas oraz pieniądze na długie i nudne szkolenia w tradycyjnej formie. Wybierając naszą formę szkolenia kursantów dostęp do materiałów edukacyjnych oraz procesu szkolenia otrzymujesz w ciągu 10 minut od opłacenia kursu!

Kurs elektryka online to egzamin SEP online

Jako jedyna firma w Polsce przeprowadzamy nasze egzaminy online wraz z komisją SEP. Co to oznacza dla Ciebie? Otrzymujesz nie tylko najwyższej jakości szkolenie, lecz także możliwość przystąpienia do egzaminu SEP w formie zdalnej. Certyfikat otrzymasz od samej jednostki certyfikującej SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich), a nie prywatnej firmy jak u konkurencji.

Jako jedyna firma w Polsce świadczymy certyfikowane szkolenia SEP na kurs elektryczny online do 1KV. W marce Uprawnienia-G1.pl stawiamy na innowacyjne i komfortowe podejście do klienta, dlatego zamiast nudnych i długich tradycyjnych szkoleń oferujemy naszym kursantom platformę do kursów online. Sprawdź dlaczego warto skorzystać z naszej oferty na kurs elektryczny online.

Kurs elektryka z egzaminem SEP online

Kurs elektryka

Kurs elektryka w Polsce to nic innego jak kurs G1 (uprawnienia G1) pozwalające na wykonywanie na terenie naszego kraju prac związanych z urządzeniami pod napięciem, a także sieciami elektroenergetycznymi. Kurs elektryka pozwala na samodzielną prace przy urządzeniach elektrycznych, a także nadzór nad pracą innych osób oraz obejmowanie stanowisk związanych pracą przy elektryce.

Kurs elektryka obejmuje takie zagadnienia jak obsługa, konserwacja, remont, montaż i kontrola oraz pomiar pracy urządzeń elektrycznych. W ramach szkolenia, udzielane są także informacje związane z bezpieczeństwem pracy przy urządzeniach i sieciach elektroenergetycznych oraz udzielniem pierwszej pomocy. W ramach kursu elektrycznego poznasz najważniejsze, obowiązkowe zagadnienia aktualne ze stanem prawnym w Polsce. Kurs elektryczny w naszej firmie prowadzony jest tylko przez najlepszych ekspertów w Polsce, dlatego masz 100% pewność i gwarancję satysfakcji oraz zdanego egzaminu. Ponadto, po ukończeniu kursu elektryka otrzymasz od nas dodatkowe materiały, które pozwolą Ci utrwalić wiedzę na temat elektryki oraz uprawnień G1.

Kurs elektryka - zakres szkolenia

Na kursie elektryka w Uprawnienia-G1.pl realizujemy kompleksowy zakres szkolenia obowiązują zgodnie z polskimi przepisami prawa. W ramach kursu elektrycznego w naszej firmie zdobędziesz kwalifikacje zezwalające na eksploatację lub dozór dla: Urządzenia prądotwórcze przyłączone do krajowej sieci elektroenergetycznej bez względu na wysokość napięcia znamionowego, Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1 kV, Urządzenia, instalacje i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV, Zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW, Urządzenia elektrotermiczne, Urządzenia do elektrolizy, Sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego, Elektryczna sieć trakcyjna, Elektryczne urządzenia w wykonaniu przeciwwybuchowym, Aparatura kontrolno- pomiarowa oraz urządzenia i instalacje automatycznej regulacji, sterowania i zabezpieczeń urządzeń i instalacji wymienionych w pkt 1-9.

Kurs elektryka - Warszawa

Kurs elektryka wykonujemy w każdym mieście w Polsce, także dla osób z Warszawy dzięki zdalnej formy szkolenia. Miejsce egzaminu jest zawsze dobierane do Twojej lokalizacji tak, aby było ono jak najbliżej Ciebie. W przypadku Warszawy, egzamin na kurs elektryka wykonywany jest lokalnie w siedzibie SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich).

Kurs elektryka - Twoja lokalizacja

Egzamin na kurs elektryka wykonujemy we wszystkich największych miastach w Polsce w formie zdalne: Zielona Góra, Rzeszów, Łódź, Wrocław, Kraków, Kielce, Szczecin, Warszawa, Lublin, Poznań i wiele więcej. Aby dowiedzieć się w jakich jeszcze miastach w Polsce realizujemy kurs elektryczny, napisz do nas. Nasz kurs elektryka online możesz oczywiście zdać także online przed komisja SEP.

Kurs elektryka do 1kV - dlaczego warto?

Kurs elektryczny 1KV (tzw. kurs G1) warto wybrać w naszej firmie przynajmniej z kilku poniższych powodów: 1. Szkoli Cię najlepsza kadra w Polsce certyfikowanych trenerów.2. Uzyskujesz uprawnienia SEP ważne w całej Polsce. 3. Otrzymujesz niezbędną, pełnowartościową wiedzę. 4. Posiadamy najwyższy wskaźnik zdawalności w Polsce. 5. Oferujemy atrakcyjne ceny kurs elektrycznego dla firm. 6. Błyskawicznie dostarczamy uprawnienia elektryczne pocztą. 7. Prowadzimy kurs elektryka w formie online. 8. Zapewniamy bezpłatne materiały szkoleniowe po egzaminie. 9.Dbamy o Twoją satysfakcję oraz zadowolenie z kursu.

Kurs elektryka

Dlaczego mówimy, że to kurs elektryka do 1KV?

Uprawnienia elektrycznie dzielimy na dwa rodzaje uprawnień: do 1KV oraz powyżej 1KV. W Uprawnienia-G1.pl szkolimy tylko i wyłącznie osoby pracujące przy urządzeniach, sieciach lub generatorach do 1kV. Jednak zdecydowana większość uprawnień G1 wydawanych w Polsce dla elektryków lub pracowników prywatnych firm, dlatego mieści się w zakresie do 1KV, dlatego kurs elektryka w naszej firmie w 100% wystarczy w Twojej codziennej pracy.

Kurs elektryka online

Jako jedyna firma w Polsce realizujemy kurs elektryka online. Nie musisz już podróżować wiele kilometrów po to, aby zdobyć uprawnienia elektryka i zacząć pracę w swoim zawodzie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i umówisz się na kurs elektryka online, a my przeszkolimy Cię kompleksowo z uprawnień G1, niezbędnych do uzyskania pozwolenia na pracę.

Kurs elektryka online w naszej realizujemy poprzez naszą platformę szkoleniową udostępniając Ci dostęp do eksperckiej wiedzy i materiałów edukacyjnych. Całkowicie legalnie i zgodnie z polskim prawem oraz przy współpracy z Komisją SEP przeszkolimy Cię z uprawnień G1, G2 i G3 dla elektryka tak, abyś bez problemu zdał swój egzamin. Kurs elektryka online trwa od 2 do maksymalnie 4 godzin, a po jego ukończeniu jedyną rzeczą, którą musisz zrobić to zdać egzamin na kurs elektryka przed komisją SEP w formie zdalnej (online).

Za pomocą naszej platformy szkoleniowej możesz odbyć PIERWSZY W POLSCE innowacyjny i interaktywny kurs elektryczny online dla grup G1, G2 i G3. Platforma umożliwia Ci zarówno zapoznanie się z materiałami edukacyjnymi, które powstały przy współpracy z komisjami SEP, jak i przystąpienie do egzaminu na kurs elektryka online. Nasza platforma e-learningowa to znakomite i nowoczesne narzędzie do zdobycia wiedzy niezbędnej do zaliczenia do kursu elektrycznego w siedzibie komisji SEP. Za jej pomocą odbędziesz kurs elektryczny korzystając ze swojego smartfona, tabletu, laptopa lub komputera. Od teraz, aby przygotować się do kursu elektryka nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy Ci dostęp do naszej platformy online. Koniec z długim i nudnymi szkoleniami oraz wykładowcami. To Ty decydujesz kiedy chcesz wziąć udział w KURSIE ELEKTRYCZNYM ONLINE w Uprawnienia-G1.pl.

Kursy elektryczne SEP online

Jako jedyna firma w Polsce realizujemy w pełni certyfikowane kursy SEP online. Wybierz kurs elektryka, który pozwoli Ci na legalną oraz bezpieczną pracę w zawodzie. Wybierz egzamin online i zapisz się już dziś na kurs elektryka w 100% zdalnie, bez fizycznej wizyty w placówce. Skontaktuj się z nami, aby zapisać się na kurs elektryczny lub dowiedzieć się więcej o naszej ofercie szkoleniowej.

Kurs elektryka do 1kV - cena

Cena za kurs elektryka zależy od tego, czy obejmuje on tylko eksploatację, czy także dozór. Cena egzaminu ustalana jest przez ustawodawcę i wynosi obecnie 480 za 1 certyfikat. Zatem w przypadku, gdy kurs elektryka obejmować będzie uprawnienie E i D, cena za sam egzamin wyniesie dwukrotność tej ceny. Do tego oczywiście należy doliczyć koszt kursu. W naszej firmie kurs elektryka realizujemy online poprzez naszą autorską platformę na kurs elektryczny na uprawnienia G1, G2 i G3.

Najlepszy kurs elektryczny w Polsce

Zgodnie z polskim prawem, kurs elektryczny musi odbyć się na zasadach, które określa ROZPORZĄDZENIE MINISTRA GOSPODARKI, PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ z dnia 28 kwietnia 2003 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci.

Nasza firma jako jedna z nie wielu firm w Polsce posiada certyfikowane szkolenia na uprawnienia G1 potwierdzone świadectwem komisji SEP, dlatego kurs elektryczny w naszej firmie to najlepszy wybór dla Ciebie jeżeli chcesz zostać zawodowym, wykwalifikowanym elektrykiem.

Masz pytanie? Zadaj nam je teraz!

Kurs elektryka FAQ

Czym jest kurs elektryka?

Kurs elektryka pozwala na zdobycie uprawnień elektrycznych dla grup takich jak G1-elektryczne, G2-cieplne i G3- gazowe. Ukończenie kursu elektryka daję możliwość rozpoczęcia pracy jako elektryk w zakresie eksploatacji, dozoru, montażu, obsługi, remontu, konserwacji i pomiaru urządzeń elektrycznych. Nasz kurs elektryka to sposób na uzyskanie uprawnień SEP i elementarnej wiedzy, która przydadzą się w codziennych obowiązkach wykonywanych w pracy.

Czy kurs SEP jest online?

Nasz kurs SEP online to nauka bez wychodzenia z domu i spędzania wielu godzin na nudnych i długich szkoleniach prowadzonych przez szkoleniowców. Kurs SEP online na naszej stronie to platforma szkoleniowa, która przygotuje Cię do egzaminu państwowego z uprawnień elektrycznych. Nie musisz się o nic martwić, bo materiały edukacyjne zostały sprawdzone przez komisję SEP, dlatego możesz mieć pewność, że szkolenie jest na najwyższym poziome.

Czym są uprawnienia SEP?

Uprawnienia SEP to kwalifikacje pozwalające na prace w zawodzie elektryka przy urządzeniach elektrycznych. Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności wydaję komisja SEP. Jest to organizacja pozarządowa, która mówi, że żadna osoba nie może obsługiwać, remontować, zakładać, konserwować i przeprowadzać pomiarów elektrycznych urządzeń podpiętych do sieci elektrycznych bez uprawnień SEP. Zdobyć je można zapisując się na kurs oraz egzamin na naszej stronie. Uprawnienia elektryczne ważne są tylko 5 lat.

Czy egzamin SEP jest online?

Egzamin SEP odbywa się w placówkach Stowarzyszenia Elektryków Polskich w większych miastach, ale nie tylko. Jako jedna z firm oferująca szkolenia elektryka mamy egzamin SEP w formie online. Odbywa się on jako wideo rozmowa z komisją kwalifikacyjną. Kursant po ukończeniu kursu może zapisać się na egzamin i potrzebuje do tego tylko działającej kamerki, mikrofonu i dowodu osobistego. Komisja kwalifikacyjna zadaje kilka pytań na które należy odpowiedzieć. Po zaliczeniu egzaminu osoba otrzymuje certyfikat potwierdzający posiadanie uprawnień elektrycznych.

Zapisz się teraz
Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania