Kurs elektryka do 1KV

Kurs elektryka

Kurs elektryka w Polsce to nic innego jak kurs G1/uprawnienia G1 pozwalające na wykonywanie na terenie naszego kraju prac związanych z urządzeniami pod napięciem, a także sieciami elektroenergetycznymi. Kurs elektryka pozwala na samodzielną prace przy urządzeniach elektrycznych, a także nadzór nad pracą innych osób oraz obejmowanie stanowisk związanych pracą przy elektryce.

Kurs elektryka obejmuje takie zagadnienia jak obsługa, konserwacja, remont, montaż i kontrola oraz pomiar pracy urządzeń elektrycznych. W ramach szkolenia, udzielane są także informacje związane z bezpieczeństwem pracy przy urządzeniach i sieciach elektroenergetycznych oraz udzielniem pierwszej pomocy. W ramach kursu elektrycznego poznasz najważniejsze, obowiązkowe zagadnienia aktualne ze stanem prawnym w Polsce. Kurs elektryczny w naszej firmie prowadzony jest tylko przez najlepszych ekspertów w Polsce, dlatego masz 100% pewność i gwarancję satysfakcji oraz zdanego egzaminu. Ponadto, po ukończeniu kursu elektryka otrzymasz od nas dodatkowe materiały, które pozwolą Ci utrwalić wiedzę na temat elektryki oraz uprawnień G1.

Kurs elektryczny – zakres szkolenia

Na kursie elektryka w Uprawnienia-G1.pl realizujemy kompleksowy zakres szkolenia obowiązują zgodnie z polskimi przepisami prawa. W ramach kursu elektrycznego w naszej firmie zdobędziesz kwalifikacje zezwalające na eksploatację lub dozór dla:

 1. Urządzenia prądotwórcze przyłączone do krajowej sieci elektroenergetycznej bez względu na wysokość napięcia znamionowego,
 2. Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1 kV,
 3. Urządzenia, instalacje i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV,
 4. Zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW,
 5. Urządzenia elektrotermiczne,
 6. Urządzenia do elektrolizy,
 7. Sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego,
 8. Elektryczna sieć trakcyjna,
 9. Elektryczne urządzenia w wykonaniu przeciwwybuchowym,
 10. Aparatura kontrolno- pomiarowa oraz urządzenia i instalacje automatycznej regulacji, sterowania i zabezpieczeń urządzeń i instalacji wymienionych w pkt 1-9.

Najlepszy kurs elektryczny w Polsce

Zgodnie z polskim prawem, kurs elektryczny musi odbyć się na zasadach, które określa ROZPORZĄDZENIE MINISTRA GOSPODARKI, PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ z dnia 28 kwietnia 2003 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci.

Nasza firma jako jedna z nie wielu firm w Polsce posiada certyfikowane szkolenia na uprawnienia G1 potwierdzone świadectwem komisji SEP, dlatego kurs elektryczny w naszej firmie to najlepszy wybór dla Ciebie jeżeli chcesz zostać zawodowym, wykwalifikowanym elektrykiem.

Kurs elektryka do 1KV

Dlaczego mówimy, że to kurs elektryka do 1KV? Uprawnienia elektrycznie dzielimy na dwa rodzaje uprawnień: do 1KV oraz powyżej 1KV. W Uprawnienia-G1.pl szkolimy tylko i wyłącznie osoby pracujące przy urządzeniach, sieciach lub generatorach do 1kV. Jednak zdecydowana większość uprawnień G1 wydawanych w Polsce dla elektryków lub pracowników prywatnych firm, dlatego mieści się w zakresie do 1KV, dlatego kurs elektryka w naszej firmie w 100% wystarczy w Twojej codziennej pracy.

Kurs elektryka online

Jako jedyna firma w Polsce realizujemy kurs elektryka online. Nie musisz już podróżować wiele kilometrów po to, aby zdobyć uprawnienia elektryka i zacząć pracę w swoim zawodzie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i umówisz się na kurs elektryka online, a my przeszkolimy Cię kompleksowo z uprawnień G1, niezbędnych do uzyskania pozwolenia na pracę.

Kurs elektryka online w naszej realizujemy poprzez darmowe programy takie jak Skype lub Google Hangout umawiając się z Tobą na konkretną datę i godzinę. Całkowicie legalnie i zgodnie z polskim prawem oraz przy współpracy z Komisją SEP przeszkolimy Cię z uprawnień G1 dla elektryka tak, abyś bez problemu zdał swój egzamin. Kurs elektryka online trwa od 2 do maksymalnie 4 godzin, a po jego ukończeniu jedyną rzeczą, którą musisz zrobić to odbyć się do naszej zaprzyjażnionej komisji SEP w celu zdania egzaminu.

Kurs elektryka do 1KV – cena

Cena za kurs na elektryka zależy od tego, czy obejmuje on tylko eksploatację, czy także dozór. Cena egzaminu ustalana jest przez ustawodawcę i wynosi obecnie 210 zł brutto za 1 certyfikat. Zatem w przypadku, gdy kurs elektryka obejmować będzie uprawnienie E i D, cena za sam egzamin wyniesie 420 zł brutto. Do tego oczywiście należy doliczyć koszt kursu. W naszej firmie kurs elektryka realizujemy online, poprzez Skype lub Google Hangout, gdzie kompleksowo przekazujemy wiedzę dotyczącą uprawnień elektrycznych z grupy G1.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się jaka będzie cena za Twój kurs online.

Kurs elektryczny do 1KV – dlaczego warto?

Kurs elektryczny 1KV warto wybrać w naszej firmie przynajmniej z kilku poniższych powodów:

 1. Szkoli Cię najlepsza kadra w Polsce certyfikowanych trenerów.
 2. Uzyskujesz uprawnienia SEP ważne w całej Polsce.
 3. Otrzymujesz niezbędną, pełnowartościową wiedzę.
 4. Posiadamy najwyższy wskaźnik zdawalności w Polsce.
 5. Oferujemy atrakcyjne ceny kurs elektrycznego dla firm.
 6. Błyskawicznie dostarczamy uprawnienia elektryczne pocztą.
 7. Prowadzimy kurs elektryka w formie online.
 8. Zapewniamy bezpłatne materiały szkoleniowe po egzaminie.
 9. Dbamy o Twoją satysfakcję oraz zadowolenie z kursu.

Kurs elektryka – Warszawa

Kurs elektryka wykonujemy w każdym mieście w Polsce, także dla osób z Warszawy dzięki zdalnej formy szkolenia. Miejsce egzaminu jest zawsze dobierane do Twojej lokalizacji tak, aby było ono jak najbliżej Ciebie. W przypadku Warszawy, egzamin na kurs elektryka wykonywany jest lokalnie w siedzibie SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich).

Kurs elektryka – Twoja lokalizacja

Egzamin na kurs elektryka wykonujemy praktycznie we wszystkich największych miastach w Polsce: Zielona Góra, Rzeszów, Łódź, Wrocław, Kraków, Kielce, Szczecin, Warszawa, Lublin, Poznań i wiele więcej. Aby dowiedzieć się w jakich jeszcze miastach w Polsce realizujemy kurs elektryczny, napisz do nas.