ZAPISZ SIĘ TERAZ

SEP Rzeszów

Zapisz się już teraz na certyfikowany kurs SEP Rzeszów w 100% online

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Dlaczego warto

Rzeszów - SEP online
Kurs SEP w 100% online

Zapisz się już teraz na kurs SEP w 100% online na nowoczesnej platformie szkoleniowej

Rzeszów - Egzamin online
Egzamin SEP w 100% online

Zdobądź uprawnienia SEP G1 G2 G3 bez wychodzenia z domu i w 100% online razem z nami

Rzeszów - certyfikat SEP
Certyfikat SEP z wysyłką do domu

Odbierz certyfikat SEP uprawniający Cię do pracy w zawodzie elektryka w wielu krajach

Rzeszów - wysoka zdawalność
Wysoka zdawalność i zadowolenie

Nie obawiaj się egzaminu i dołącz do grona zadowolonych kursantów, którzy ukończyli nasz kurs

Rzeszów - platforma szkoleniowa
Platforma szkoleniowa

Skorzystaj z naszej nowoczesnej platformy szkoleniowej wygodnie oraz zawsze w 100% online

Rzeszów - nauczanie zdalne
Indywidualne nauczanie

Przejdź indywidualną ścieżkę nauczania, która przygotuje Cię na zdanie egzaminu SEP online

Rzeszów - eksploatacja i dozór
Kurs G1 G2 G3 Eksploatacja i Dozór

Zdobądź potrzebne do pracy uprawnienia G1, G2 i G3 w zakresie eksploatacji oraz dozoru

Rzeszów - 365 dni
365 Dni na kurs i egzamin

Skończ z długimi i nudnymi szkoleniami online i przygotuj się do egzaminu w dogodnym momencie

Uprawnienia SEP w Rzeszowie krok po kroku

1.

Zapisz się na kurs online

Aby zdobyć uprawnienia elektryczne zapisz się na nasz kurs online poprzez formularz zapisu podając swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania.

2.

Rozpocznij kurs na uprawnienia

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do naszej platformy z przygotowanym szkoleniem na uprawnienia G1 G2 G3 oraz dodatkowymi materiałami.

3.

Sprawdź wiedzę przed egzaminem

Gdy przejdziesz wszystkie lekcje oraz zapoznasz się z materiałami edukacyjnymi otrzymasz możliwość sprawdzenia swojej wiedzy za pomocą testu online.

4.

Odbierz uprawnienia elektryczne

Po ukończeniu naszego kursu zapiszemy Cię na egzamin SEP online, a po jego pozytywnym zaliczeniu odbierzesz swoje uprawnienia elektryczne.

Budujemy zaufanie

Rzeszów - uprawnienia

4324

Wydanych uprawnień

Rzeszów - kurs
2dni

średni czasu kursu

Rzeszów - egzamin
100%

Zdanych egzaminów

Rzeszów - opinie
4.9/5.0

Średnia ocena

Opinie klientów

Krystian Tryniecki

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Szczerze polecam. Doskonały kontakt i kompleksowe przygotowanie kursowe. Firma godna polecenia!

zobacz opinię

Mariusz Mariusz

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam jako rzetelną platforme szkoleniową

zobacz opinię

Rafał Pawlak

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Bardzo jestem zadowolony z obsługi, uprawnienia mam takie jak chciałem, więc wszystko ok. Szybko sprawnie polecam.

zobacz opinię

Bartłomiej Siwicki

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Swietnie wszystko zorganizowane no i wynik taki jak czlowiekow oczekuje : )) hehe dziekuje i polecam

zobacz opinię

Marco R6

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam

zobacz opinię

Fooster Fooster

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam! Wszystko szybko i sprawnie. 👍 Dobry kontakt w razie pytań. No i zdany egzamin bez problemu.

zobacz opinię

Cennik na uprawnienia sep

Zdasz na 100%
Zwróci Ci się w 30 dni
Załatwisz to online
Potrzebujesz 0 wiedzy

Kurs G1

399 ZŁ

+399 zł Kontrola i pomiary
+699 zł Fotowoltaika
+0 zł Pakiet norm
+349 zł Eksploatacja
+349 zł Dozór

Kurs G2

399 ZŁ

+399 zł Kontrola i pomiary
+349 zł Eksploatacja
+349 zł Dozór

Kurs G3

399 Zł

+399 zł Kontrola i pomiary
+349 zł Eksploatacja
+349 zł Dozór

SEP - mapa

Dane kontaktowe

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Dowiedz się więcej o szkoleniach i egzaminach SEP

Uprawnienia Rzeszów

 FAQ

Uprawnienia SEP

Organizacja Stowarzyszenie Elektryków Polskich wspiera działania rodzimych specjalistów, nadzorując i certyfikując ich uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach branżowych. Nadawane przez organ uprawnienia SEP, określane inaczej jako elektryczne lub sepowskie, umożliwiają legalną pracę z urządzeniami elektroenergetycznymi. Potrzeba podwyższania kwalifikacji wynika z dynamicznego rozwoju segmentu rynkowego, a wartość posiadanych świadectw z roku na rok wzrasta. Sprawdź kursy SEP dostępne w mieście Rzeszów i zbudują własną markę ekspercką, w oparciu o specjalistyczne uprawnienia.

Stowarzyszenie Elektryków Polskich

Organizacja pozarządowa Stowarzyszenie Elektryków Polskich skupia swoje działania wokół promowania aktualnej wiedzy i wymagań zawodowych oraz nadzorowania i certyfikowania procesów nabywania kwalifikacji zawodowych. Czynne wsparcie w doskonaleniu wiedzy i zdobywaniu kolejnych świadectw niezbędnego przygotowania merytorycznego do codziennej pracy, polega między innymi na upowszechnianiu i zwiększaniu dostępności kursów i szkoleń SEP, w kategoriach G1, G2, G3. Ukończenie programu edukacyjnego SEP stanowi podstawowe wymaganie większości pracodawców w sektorze elektryki, ciepłownictwa i gazownictwa, na współczesnym rynku.

Kursy SEP

Certyfikowane kursy SEP umożliwiają zwiększenia zasobów wiedzy oraz uzyskanie lub wydłużenie potwierdzenia przygotowania merytorycznego do pracy, na stanowiskach specjalistycznych, w sektorze elektroenergetyki. Praca przy urządzeniach elektrycznych, instalacjach gazowych czy sieciach ciepłowniczych wymaga gruntownej, systematycznie weryfikowanej wiedzy i doświadczenia. Kursy SEP stanowią gwarancję odpowiednich kwalifikacji oraz wiedzy o bezpieczeństwie pracy, w szczególnych warunkach technicznych. Oferta skierowana jest do kandydatów na specjalistów oraz aktywnych zawodowo elektryków, posiadających doświadczenie na konkurencyjnym rynku.

Rzeszów

Sektor elektroenergetyczny współczesnego rynku gospodarczego ulega dynamicznym zmianom. Efektem intensywnego rozwoju są nowe miejsca pracy, na warunkach zapewniających znacznie szersze perspektywy kariery. Radom to miasto, w którym wymagania pracodawców względem kandydatów na specjalistyczne stanowiska nieustannie rosną. Dokumenty uzyskiwane po ukończeniu specjalistycznego kursu SEP, upoważniają jego uczestnika do samodzielnej pracy, indywidualnej lub dla określonego podmiotu gospodarczego, na określonym kategorią G1, G2, G3 stanowisku. Sprawdź dostępność szkoleń SEP w regionie i spełnij najwyższe oczekiwania pracodawców.

Kurs i egzamin SEP online w Unii Europejskiej

Zdobądź uprawnienia SEP 1kV za granicą i odbierz swoje uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3 w 100% online. Oferujemy certyfikowany kurs i egzamin SEP zdalnie dla pracowników we wszystkich krajach Unii Europejskiej w zakresie eksploatacji, dozoru, kontroli i pomiarów.

Szkolenie SEP Rzeszów do 1 kV to uprawnienia elektryczne dedykowane grupom: G1 (elektryczne), G2 (cieplne) i G3 (gazowe). Wszystkie szkolenia realizujemy we współpracy ze Stowarzyszeniem Elektryków Polskich, dzięki czemu biorąc udział w naszym kursie masz gwarancję zawsze aktualnej, sprawdzonej i rzetelnej wiedzy. Szkolenie SEP Rzeszów oparte jest o unikatowy i autorski program nauczania. Same kwalifikacje potwierdzone są państwowym certyfikatem wydawanym przez lokalne komisje egzaminacyjne SEP. Zapisz się na nasz kurs SEP w mieście Rzeszów i zyskaj uprawnienia zezwalające na pracę przy urządzeniach elektrycznych do 1 KV. Uzyskaj kwalifikacje pozwalające na pracę przy urządzeniach elektrycznych w zakresie eksploatacji, montażu, remontu, konserwacji i kontroli-pomiaru.

Szukasz w internecie informacji o szkoleniu SEP Rzeszów? Jesteś z miasta Rzeszów lub okolic i chcesz zdobyć uprawnienia elektryczne? Dodatkowo chcesz, aby cały kurs SEP odbył się zdalnie wraz z egzaminem? Mamy wszystko czego potrzebujesz. Oferujemy lokalne, ale też zdalne kursy i egzaminy SEP dla miasta Rzeszów oraz okolic, dla pracowników oraz firm, którzy chcą zdobyć niezbędne uprawnienia do pracy w swoim zawodzie. Nasza oferta to wyjątkowa forma na szybkie i wygodne zdobycie uprawnień elektrycznych w zakresie G1, G2 i G3. Na każdym kroku oferujemy naszym klientom pomoc oraz wsparcie, a także zapewniamy niezbędne materiały edukacyjne pozwalające na pozytywne zaliczenie egzaminu SEP Rzeszów. Przekonaj się i wyślij formularz zapisu dostępny na naszej stronie.