Uprawnienia SEP do 1kV online | sepowskie uprawnienia elektryczne 1kV | kurs SEP 1kV | Szkolenie SEP 1kV

Uprawnienia SEP do 1kV

Uprawnienia SEP do 1kV Online

Zapisz się już teraz na certyfikowany kurs SEP online do 1kV bez wychodzenia z domu

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Zacznij uprawnienia SEP

Dziękujemy za to, że z nami jesteś! Na tej stronie znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje, które pomogą Ci rozpoczać razem z nami szkolenie online na uprawnienia SEP do 1kV i znacznie więcej. Jesteśmy certyfikowaną oraz akredytowaną jednostką posiadającą wszystkie niezbędne zezwolenia do przeprowadzania legalnych uprawnień SEP w każdym zakresie i dla każdej z grup G1, G2 i G3. Korzystając z naszej oferty szkoleniowej dostępnej także dla nieelektryków zyskasz możliwość w pracy zawodzie elektroenergetycznym w całej Europie! Nasze uprawnienia sepowskie to doskonały sposób na poszerzenie kwalifikacji, ale także odnowienie już wcześniej zdobytych certyfikatów. Zapisz się już teraz na szkolenie sepowskie lub skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat uprawnień SEP do 1kV. Serdecznie zapraszamy.

Zespół Uprawnienia-G1.pl

Sprawdź co mówią o nas nasi klienci

Uprawnienia SEP do 1kV

Uprawnienia SEP do 1KV

Uprawnienia SEP do 1KV to grupa uprawnień elektroenergetycznych, które wymagane są na mocy ustawodawcy do pracy przy urządzeniach elektrycznych do 1KV. Uprawnienia SEP to natomiast nic innego jak certyfikaty wydawane przez komisję SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich) na podstawie zdanego egzaminu po uprzednim odbyciu kursu. Zarówno kurs jak i egzamin organizowany jest przez naszą firmę, dlatego razem z nami możesz zdobyć certyfikat na uprawnienia SEP do 1KV. Szkolenia organizowane są zarówno w formie zdalnej jak i lokalnie, na życzenie klienta w przypadku większej grupy osób. Sam egzamin jednak zawsze na mocy prawa musi być zdany zawsze poprzez stawienie się faktyczne przed komisją SEP. Może to odbyć się jednak w formie zdalnej (tzw. SEP online).

Uprawnienia SEP do 1KV – cena

Cena na uprawnienia SEP do 1KV jest różna, bowiem na jej końcową kwotę składa się zawsze kilka czynników. Przede wszystkim odpowiadając na pytanie ile kosztują uprawnienia SEP do 1KV należy zrozumieć, że kwota zawsze obejmuje egzamin i szkolenie. Cena za egzamin na uprawnienia SEP do 1KV jest stała tj. ustalana przez ustawodawcę i obecnie wynosi 480 za 1 certyfikat. Mówiąc jeden certyfikat należy mieć na myśli certyfikat dla 1 osoby np. na G1 E uprawnienie SEP do 1KV. Cena ta zwielokrotni się w przypadku, gdy np. uczestnik kursu chce otrzymać uprawnienia zarówno dla dozoru jak i eksploatacji.

Sprawdź nasz cennik na uprawnienia SEP do 1KV poniżej w naszym kalkulatorze.

Uprawnienia SEP do 1KV – materiały szkoleniowe

Materiały szkoleniowe dla uprawnień SEP do 1KV zawsze dostarczamy naszym uczestnikom kursów w formie papierowej lub cyfrowej po zakończeniu szkolenia. Materiały szkoleniowe pozwalają z łatwością utrwalić w pamięci zdobytą wiedzę, a także przygotować się do egzaminu. Przykładowe pytania, które mogą pojawić się na egzaminie na uprawnienia G1, G2, G3 znajdziesz poniżej.

Uprawnienia SEP do 1KV – do czego uprawniają

Zastanawiasz się zapewne do czego uprawniają Cię Uprawnienia SEP do 1KV w trakcie pracy. Otóż Uprawnienia SEP do 1KV, zarówno uprawnienia G1, G2 jak i G3 uprawniają Cię do pracy na stanowisku eksploatacji i/lub dozoru miejsca stanowiska pracy. Oznacza to, że posiadając takie uprawnienia możesz wykonywać swoje codzienne obowiązki przy prądzie do 1KV (jeden kilowolt).

Uprawnienia SEP do 1KV wystarczą zatem w 100% do wykonywania czynności związanych z obsługą urządzeń elektrycznych, ich montażu, konserwacji, czy też przeglądów. Uprawnienia SEP do 1KV uprawniają zatem do pracy zarówno zwykłych pracowników jak i zawodowych elektryków. Ponadto Uprawnienia SEP pozwalają na pracę na własnej działalności gospodarczej oraz wystawianiu zaświadczeniu dotyczących np. przeglądu instalacji elektrycznej.

Uprawnienia SEP do 1KV – pytania

Jakie pytania mogą pojawić się na kursie na uprawnienia SEP do 1KV? Przedstawiamy listę najczęściej zadawanych pytań na egzaminie dla uprawnień SEP: Czym się różnią uprawnienia E od uprawnień D? Jakie formy dozoru, w myśl przepisów, mogą być stosowane? Co to jest temperatura samozapalenia? Jakie są przemysłowe urządzenia odbiorcze ciepła Na czym polegają badania okresowe zwyczajne?

Uprawnienia SEP do 1KV E

Uprawnienia SEP do 1KV E można jak najbardziej zdobyć na naszym szkoleniu i egzaminie, który organizujemy wspólnie z SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich).

W tym celu wystarczy skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy z z lewej strony (lub na dole na urządzeniach mobilnych).

Czym są uprawnienia SEP do 1KV E? Literka E oznacza uprawnienia na eksploatację do których zalicza się stanowiska osób wykonujących prace w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu i kontrolno- pomiarowym.

Uprawnienia SEP do 1KV E pozwalają na pracę przy urządzeniach elektrycznych do 1KV w zakresie eksploatacji, są certyfikowane przez SEP oraz najczęściej wybieranym kursem dla pracowników, którzy muszą mieć uprawnienia, aby dbać o swoje bezpieczeństwo uraz użytkować sprzęt elektroenergetyczny w pracy.

Uprawnienia SEP do 1KV D

Czym są uprawnienia SEP do 1KV D? Literka D oznacza w tym przypadku dozór nad eksploatacją urządzeń elektrycznych.

Do dozoru zalicza się stanowiska osób kierujących czynnościami osób wykonujących prace w zakresie określonym w punkcie poprzednim oraz stanowiska pracowników technicznych sprawujących nadzór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci.

Uprawnienia SEP do 1KV D niezbędne są dla osób, które nie tylko wykonują eksploatację urządzeń elektrycznych, lecz także dbaja o bezpieczeństwo pracy ludzi i urządzeń na zakładzie.

W Uprawnienia-g1.pl zdobędziesz zarówno uprawnienia SEP do 1KV D jak i E na grupę 1, 2 i 3. Skontaktuj się z nami, aby poznać ofertę dla osób prywatnych i firm.

Uprawnienia SEP do 1KV – kurs

Kurs G1, G2 lub G3 na uprawnienia SEP do 1KV dostępny jest u nas zarówno fizycznie jak i zdalnie przez Skype lub Google Hangout. Aby zgłosić się na kurs prosimy o kontakt z nami za pomocą formularza kontaktowego. Kurs trwa w zależności od ilości osób, grup i uprawnień od 2 do 6 godzin. Przekazywana przez nas wiedza jest w 100% zatwierdzona i certyfikowana przez SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich), a odbycie kursu w Uprawnienia-g1.pl daje Ci gwarancję wysokiej zdawalności i zadowolenia z kursu.

Uprawnienia SEP do 1KV – koszt

Koszt uprawnień SEP do 1KV różni się w zależności od ilości osób, uprawnień jak i wydanych certyfikatów. Powyżej możesz znaleźć tabelkę gdzie dokładnie, na przykładzie uprawnień G1E i G1D opisaliśmy przykładowy cennik kursu i egzaminu. Aby jednak dowiedzieć się więcej i poznać konkretną wycenę skontaktuj się z nami.

Uprawnienia SEP do 1KV – Wrocław

Uprawnienia SEP do 1 KV we Wrocławiu? Tak to możliwe. Nasze szkolenia prowadzimy w całej Polsce w tym także we Wrocławiu. Na kurs lub egzamin możesz dojechać do jednego z naszego ośrodka w mieście takim jak: Kraków, Wrocław, Warszawa, Katowice, Zielona Góra, Warszawa, Poznań, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk i Łódź. Szkolenia lokalnie dla prowadzimy tylko i wyłączenie dla firm lub większej grupy osób (7+).

Niezależnie jednak od tego zawsze możesz skorzystać z naszego szkolenia na uprawnienia SEP do 1KV (Wrocław) zdalnie. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy z lewej strony.

Uprawnienia SEP do 1KV – Warszawa

Uprawnienia SEP do 1VK w Warszawie? To też jak najbardziej możliwe. Jeżeli jesteś ze stolicy naszego kraju możesz umówić się z nami na szkolenie w formie cyfrowej/zdalnej. Jeżeli jesteś pracownikiem i Twój zakład ma do przeszkolenia z uprawnień SEP do 1KV więcej osób w Warszawie to również skontaktuj się z nami. Możemy przygotować dla was grupowe szkolenie z uprawnień SEP do 1 KV w Warszawie lub inne lokalizacji.

Uprawnienia SEP do 1KV – Kraków

Kolejnym ośrodkiem szkoleniowym na naszej mapie jest Kraków. Oferujemy uprawnienia SEP do 1KV także w Krakowie. Po więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Uprawnienia SEP 1kV FAQ

Czym są uprawnienia SEP?

Skrót SEP pochodzi od Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Jest to organizacja, która wydaje certyfikaty oraz nadzoruje uczestników kursów na uprawnienia elektryczne takie jak G1, G2 i G3. Wszystkie nasze szkolenia zostały skontrolowane przez komisję kwalifikacyjną SEP. Uprawnienia SEP pozwalają na podjęcie pracy na stanowisku eksploatacji i/lub dozoru przy urządzeniach elektrycznych. Uzyskany certyfikat ważny jest tylko przez 5 lat. Po ich upływie należy jeszcze raz podejść do kursu i egzaminu.

Co to jest kurs SEP?

Kurs SEP to szkolenie z zakresu obsługi, montażu, remontu, konserwacji oraz pomiarów dla uprawnień elektrycznych, cieplnych i gazowych. Zapisując się na nasz kurs SEP online masz gwarancję zdobycia odpowiednich kwalifikacji, a także wiedzy do pracy przy takich urządzeniach jak: oświetlenie uliczne, urządzenia do elektrolizy, sieci trakcyjnych, zespoły prądotwórcze, kotły parowe, turbiny parowe i wodne, urządzenia do magazynowania paliw, piece przemysłowe, sprężarki, urządzenia elektrotermiczne i wiele innych.

Na czym polega szkolenia SEP?

W skład naszego szkolenia SEP wchodzą zajęcia praktyczne i teoretyczne. Kursant nauczy się zasad BHP, organizacji pracy i obowiązków na stanowisku elektryka. Pozna prawo energetyczne, zasady działania instalacji energoelektrycznych, układów urządzeń, układów sieciowych, rodzaje pomiarów związanych z urządzeniami energetycznymi i elektrycznymi, a także zasady dysponowania mocą urządzeń, które są podłączone do sieci. Szkolenie przygotowuje do egzaminu państwowego i wykonywania obowiązków na stanowisku elektryka.

Jak zrobić uprawnienia SEP do 1kV?

Uprawnienia SEP 1kV zezwalają na prace w zakresie eksploatacji lub dozoru. Dzięki takim kwalifikacją osoba może wykonywać pracę pod napięciem do 1kV bez ryzykowania swoim zdrowiem i życiem. Uprawnienia SEP 1kV są niezbędne przy obsłudze urządzeń elektrycznych. Bez ich posiadania nie można przeprowadzać montażu, demontażu, przeglądów i konserwacji urządzeń, które są podłączone do sieci elektrycznej.

Masz pytanie? Zadaj nam je teraz!

Certyfikaty uprawnień SEP

Wzór certyfikatu na uprawnienia SEP G1 E

Uprawnienia SEP G1 elektryczne - certyfikat z eksploatacji

Wzór certyfikatu na uprawnienia SEP G1 D

Uprawnienia SEP G1 elektryczne - certyfikat z dozoru

Wzór certyfikatu na uprawnienia SEP G2 E

Uprawnienia SEP G2 cieplne - certyfikat z eksploatacji

Wzór certyfikatu na uprawnienia SEP G2 D

Uprawnienia SEP G2 cieplne - certyfikat z dozoru

Wzór certyfikatu na uprawnienia SEP G3 E

Uprawnienia SEP G3 gazowe - certyfikat z eksploatacji

Wzór certyfikatu na uprawnienia SEP G3 D

Uprawnienia SEP G3 gazowe - certyfikat z dozoru
W naszej marce Uprawnienia-G1.pl gwarantujemy nie tylko możliwość legalnego zdobycia certyfików SEP online, ale również wysoką zdawalność wynoszącą ponad 99% wśród wszystkich Kursantów. Realizujemy uprawnienia SEP we wszystkich grupach G1, G2 i G3 w każdym zakresie od pkt. 1 do 10, a także w napięciach do 1kv oraz powyżej. To Ty decydujesz o tym rozpoczniesz i zakończysz swoją naukę na nowoczesnej platformie szkoleniowej.
Zapisz się teraz
Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania