Uprawnienia elektryczne do 1kV oraz powyżej 1kV uprawnienia elektryczne SEP

Uprawnienia elektryczne do 1kV

Zapisz się już teraz na kurs na uprawnienia elektryczne do 1kV SEP online

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Dlaczego warto

Kurs SEP online

Zapisz się już teraz na kurs SEP w 100% online i legalnie dzięki nowoczesnej platformie szkoleniowej

Egzamin SEP online

Zdobądź państwowe uprawnienia SEP G1 G2 G3 bez wychodzenia z domu zarówno z eksploatacji jak i dozoru

Wysoka zdawalność

Nie obawiaj się egzaminu i dołącz do grona zadowolonych kursantów, którzy ukończyli nasze szkolenie SEP

Gwarancja satysfakcji

Skorzystaj z najszybszej i najbardziej przyjaznej formy zdobycia uprawnień SEP online w całej branży

Przyjemna edukacja

Skorzystaj z nowoczesnej platformy szkoleniowej i ucz się wygodnie w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca

Indywidualne nauczanie

Przejdź indywidualną ścieżkę nauczania, która przygotuje Cię na zdanie egzaminu SEP online

Eksploatacja i dozór

Zdobądź potrzebne do pracy uprawnienia SEP G1, G2 i G3 w zakresie eksploatacji oraz dozoru

Dostęp 365 dni

Wybierz dogodny moment i poświęć tyle czasu ile potrzebujesz na zdobycie swoich uprawnień SEP

Wysyłka certyfikatu

Odbierz certyfikat SEP i pracuje legalnie w branży elektroenergetycznej w Polsce oraz za granicą

Uprawnienia elektryczne do 1kV krok po kroku

1.

Zapisz się na kurs online

Aby zdobyć uprawnienia elektryczne zapisz się na nasz kurs online poprzez formularz zapisu podając swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania.

2.

Rozpocznij kurs na uprawnienia

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do naszej platformy z przygotowanym szkoleniem na uprawnienia G1 G2 G3 oraz dodatkowymi materiałami.

3.

Sprawdź wiedzę przed egzaminem

Gdy przejdziesz wszystkie lekcje oraz zapoznasz się z materiałami edukacyjnymi otrzymasz możliwość sprawdzenia swojej wiedzy za pomocą testu online.

4.

Odbierz uprawnienia elektryczne

Po ukończeniu naszego kursu zapiszemy Cię na egzamin SEP online, a po jego pozytywnym zaliczeniu odbierzesz swoje uprawnienia elektryczne.

Budujemy zaufanie

Uprawnienia elektryczne 1kV - uprawnienia

8456

Wydanych uprawnień

Uprawnienia elektryczne 1kV - kurs
2dni

średni czasu kursu

Uprawnienia elektryczne 1kV - egzamin
100%

Zdanych egzaminów

Uprawnienia elektryczne 1kV - opinie
4.9/5.0

Średnia ocena

Opinie klientów

Krystian Tryniecki

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Szczerze polecam. Doskonały kontakt i kompleksowe przygotowanie kursowe. Firma godna polecenia!

Opinia zweryfikowana przez Google

Mariusz Mariusz

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam jako rzetelną platforme szkoleniową

Opinia zweryfikowana przez Google

Rafał Pawlak

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Bardzo jestem zadowolony z obsługi, uprawnienia mam takie jak chciałem, więc wszystko ok. Szybko sprawnie polecam.

Opinia zweryfikowana przez Google

Bartłomiej Siwicki

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Swietnie wszystko zorganizowane no i wynik taki jak czlowiekow oczekuje : )) hehe dziekuje i polecam

Opinia zweryfikowana przez Google

Marco R6

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam

Opinia zweryfikowana przez Google

Fooster Fooster

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam! Wszystko szybko i sprawnie. 👍 Dobry kontakt w razie pytań. No i zdany egzamin bez problemu.

Opinia zweryfikowana przez Google

Masz pytanie? Zadaj nam je teraz!

Cennik na uprawnienia elektryczne

Zdasz na 100%
Zwróci Ci się w 30 dni
Załatwisz to online
Potrzebujesz 0 wiedzy

Kurs G1

399 ZŁ
Kontrola i pomiary
+399 zł
Fotowoltaika
+699 zł
Powyżej 1kV
+699 zł
Eksploatacja
+480 zł
Dozór
+480 zł
Pakiet norm
+0 zł

Kurs G2

399 ZŁ
Kontrola i pomiary
+399 zł
Eksploatacja
+480 zł
Dozór
+480 zł
Pakiet norm
+0 zł

Kurs G3

399 ZŁ
Kontrola i pomiary
+399 zł
Eksploatacja
+480 zł
Dozór
+480 zł
Pakiet norm
+0 zł
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń teraz +48 572 909 979

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty na uprawnienia SEP powyżej 1kV, uprawnienia elektrycznej powyżej 1kV, szkolenie SEP powyżej 1kV, kurs SEP powyżej 1kV, SEP powyżej 1kV, uprawnienia powyżej 1kV, egzamin SEP 1kV.

Uprawnienia elektryczne 1KV

FAQ

Uprawnienia do 1kV

Uprawnienia elektryczne do 1kV polegają na dopuszczeniu do pracy na stanowiskach związanych z urządzeniami, instalacjami i sieciami elektrycznymi. Uzyskać je można po ukończeniu specjalistycznego kursu G1, G2 lub G3. Każde z tych szkoleń uprawnia do wykonywania eksploatacji i/lub dozoru urządzeń elektrycznych. Kwalifikacje SEP w zależności od potrzeby konkretnej osoby wydawane są przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich.

Uprawnienia SEP powyżej 1kV

Nasza firma od kilku lat zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń na uprawnienia SEP. Posiadanie konkretnych kwalifikacji z grupy G1, G2 i G3 umożliwia podjęcie nowej pracy bądź uzyskanie awansu. Osoba, która posiada uprawnienia SEP powyżej 1kV i do 1kV pozwalają na obsługę różnego rodzaju urządzeń elektroenergetycznych np. elektrycznej sieci trakcyjnej, oświetlenia uliczne, zespołów prądotwórczych, urządzeń elektrotermicznych czy urządzeń do elektrolizy. Mając uprawnienia elektryczne pracę można dostać w Polsce oraz zagranicą.

Uprawnienia elektryczne

Uprawnienia elektryczne i energetyczne to kwalifikacje, które są wymagane przez ustawodawcę dla osób pracujących przy urządzeniach elektroenergetycznych. Są one niezbędne, gdy chcemy pracować przy montażu, eksploatacji, kontroli, remoncie i konserwacji urządzeń. Uprawnienia elektryczne dzielą się na dozór i eksploatację. Dozór wymagany jest w przypadku osób, które będą sprawować i kierować innymi osobami wykonującymi pracę w zakresie obsługi, montażu, konserwacji, remontów, eksploatacji i kontrolno-pomiarowymi.

SEP 1kV

Chcesz zdobyć uprawnienia SEP do 1kV? Wybierz, więc dobry kurs, który przygotuję Cię do zdania egzaminu państwowego z wiedzy teoretycznej i praktycznej. Szkolenie na uprawnienia 1kV powinno zawierać między innymi takie zagadnienia jak BHP, środki ochrony przeciwpożarowej, pierwsza pomoc przy porażeniu prądem, rodzaje instalacji elektrycznych czy prawidłowe podłączenie urządzeń elektrycznych do sieci. Posiadając taką wiedzę zaliczenie egzaminu przed komisją SEP nie będzie stanowić żadnego problemu.

Kurs i egzamin SEP online w Unii Europejskiej

Zdobądź uprawnienia SEP 1kV za granicą i odbierz swoje uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3 w 100% online. Oferujemy certyfikowany kurs i egzamin SEP zdalnie dla pracowników we wszystkich krajach Unii Europejskiej w zakresie eksploatacji, dozoru, kontroli i pomiarów.

Uprawnienia elektryczne 1kV

Uprawnienia elektryczne do 1kV

Uprawnienia elektryczne do 1KV to grupa uprawnień, które są konieczne, by podjąć pracę przy urządzeniach elektrycznych o napięciu nie wyższym niż 1KV. Certyfikaty te, będące potwierdzeniem uzyskanych kwalifikacji, są wydawane przez komisję Stowarzyszenia Elektryków Polskich współpracującą z naszą marką Uprawnienia-G1.pl.

Uprawnienia elektryczne SEP - jaka jest misja Stowarzyszenia Elektroenergetyków Polskich

Każde działanie, które polega na pracy z prądem, wymaga odpowiednich kwalifikacji i wiedzy. Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich to pozarządowa organizacja, która zrzesza ekspertów z branży elektrotechnicznej. Jej zadaniem jest dzielenie się doświadczeniem z zakresu elektroenergetyki, energetyki, elektroniki i innych pokrewnych technik, a także rozwój nauki i techniki oraz popularyzacja wiedzy i kultury technicznej.

Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich organizuje fachowe egzaminy, na których można zdobyć Uprawnienia elektryczne SEP. Kursy natomiast są prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę w naszej firmie i przygotowują uczestników tak, że bez problemu zdają oni egzaminy i otrzymują uprawnienia elektryczne.

Poza egzaminem SEP do 1 KV Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich oferuje także egzamin na uprawnienia SEP powyżej 1 KV. Sam kurs jest dedykowany osobom, które już posiadają uprawnienia w zakresie eksploatacji i dozoru instalacji urządzeń elektrycznych oraz doświadczenie praktyczne (w celu poznania szczegółów prosimy o kontakt z nami).

W ofercie kursów organizowanych przez naszą markę wraz ze Stowarzyszeniem Elektroenergetyków Polskich można znaleźć także specjalistyczne szkolenia, które pomagają zdobyć uprawnienia cieplne (G2) oraz uprawnienia gazowe (G3), dedykowane zarówno osobom, które chcą zdobyć kwalifikacje, jak i tym, które chcą je odnowić.

Uprawnienia elektryczne 1kV E

Uprawnienia elektryczne 1KV E to uprawnienia dotyczące eksploatacji urządzeń elektrycznych. Kurs SEP do 1 KV E to jeden z najczęściej wybieranych kursów dla pracowników wśród naszych klientów. Uczestnikiem może być każda osoba chcąca wykonywać zadania związane z eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych (wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną). Po ukończeniu kursu i pozytywnym zdaniu egzaminu pracownik może bezpiecznie użytkować sprzęt elektroenergetyczny w miejscu pracy.

Uprawnienia elektryczne - zakres egzaminu SEP do 1kV

Osoby, które chcą przystąpić do egzaminu, dzięki któremu można uzyskać uprawnienia elektryczne do 1KV E (eksploatacja), powinny wykazać się wiedzą na temat zasad:bezpieczeństwa pracy i ochrony przeciwpożarowej, budowy urządzeń elektroenergetycznych, instalacji i sieci, działania oraz warunków technicznych obsługi urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych, eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych, udzielania pierwszej pomocy, wykonywania prac kontrolno–pomiarowych, wykonywania prac montażowych.

Przykładowe najpopularniejsze pytania, które mogą się pojawić na egzaminie to: układy połączeń sieci, dozwolone napięcia w warunkach normalnych i specyficznych, wartość napięcia bezpiecznego dla prądu stałego i zmiennego, zasady postępowania w przypadku porażenia prądem elektrycznym.

Po zdaniu egzaminu z oceną pozytywną kursant otrzymuje Państwowe Świadectwo Kwalifikacyjne.

Uprawnienia elektryczne - cena

Cena za egzamin na uprawnienia elektryczne do 1KV wynosi obecnie 480. W tej cenie osoba, która przystąpiła do egzaminu i zdała go z pozytywnym wynikiem, otrzymuje 1 certyfikat (D – dozór lub E – eksploatacja).

Cena uczestnictwa w specjalistycznym kursie przygotowującym do egzaminu zależna jest od ilości uczestników kursu. W przypadku, gdy do kursu podchodzą grupy zorganizowane, możliwa jest negocjacja ceny za kurs, natomiast cena za podejście do egzaminu i uzyskanie certyfikatu pozostaje niezmienna.

Poniżej możesz zobaczyć nasz cennik na kurs na uprawnienia elektryczne.

Uprawnienia elektryczne SEP - jak je zdobyć krok po kroku

Uprawnienia elektryczne SEP można zdobyć po uprzednim odbyciu specjalistycznego kursu organizowanym przez Uprawnienia-G1.pl oraz zdaniu z wynikiem pozytywnym egzaminu przed komisją SEP. Uzyskane kwalifikacje uprawniają do pracy na stanowisku eksploatacji i/lub dozoru przy prądzie do 1KV i wystarczają, by wykonywać wszystkie czynności związane z obsługą, montażem lub konserwacją urządzeń elektrycznych.

Wymagania, które należy spełnić, by podejść do kursu SEP do 1 KV to: minimum podstawowe wykształcenie, pełnoletniość.

W zależności od ilości osób zapisanych na kurs oraz jego zakresu może on trwać od kilku godzin do nawet całego dnia. Ma on na celu przygotować uczestników do eksploatacji lub dozoru urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV. Kurs mogą odbyć zarówno klienci indywidualni, jak i całe grupy pracowników danego przedsiębiorstwa. Kursy SEP są prowadzone na terenie całego kraju, a także zdalnie (zobacz ofertę na kurs elektryka online). Możliwe jest także zorganizowanie szkolenia zamkniętego, na terenie danej firmy.

Uprawnienia elektryczne do 1kV - czy można je zdobyć online

Szkolenia, które pozwalają zdobyć uprawnienia elektryka, są organizowane zarówno w formie stacjonarnej, jak i zdalnie. Egzamin końcowy wiąże się z koniecznością osobistego pojawienia się przed komisja SEP, jednak może być to zarówno w formie lokalnej jak i zdalnej (online). Przebieg egzaminu nadzoruje specjalnie wyznaczona do tego komisja.

Jak długo ważne są uprawnienia elektryka do 1kV

Uzyskane po zdaniu egzaminu uprawnienia elektryczne SEP są ważne przez 5 lat. Po tym czasie należy ponownie podejść do egzaminu, by je odświeżyć.

Uprawnienia elektryczne - zakres egzaminu SEP do 1kV

Na kursie SEP do 1 KV poruszane są zagadnienia związane z obsługą urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych. Uczestnicy kursu zdobywają kompleksową wiedzę, która pozwoli im bez problemu zdać egzamin i uzyskać uprawnienia elektryczne.

Zakres egzaminu, dzięki któremu można uzyskać uprawnienia elektryczne do 1KV D (dozór), obejmuje między innymi takie zagadnienia jak: przepisy dotyczące budowy urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych, przepisy określające zasady bezpieczeństwa i higieny pracy, a także zasady eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych, przepisy związane z przyłączaniem urządzeń i instalacji do sieci, wymagania w zakresie prowadzenia dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej, zasady dysponowania mocą urządzeń przyłączonych do sieci, zasady postępowania w przypadku awarii, pożaru lub innego zagrożenia bezpieczeństwa, zasady programowania pracy urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych, zasady wykonywania prac kontrolno-pomiarowych, zasady wykonywania prac montażowych.

Uprawnienia elektryczne 1kV D

Uprawnienia elektryczne 1KV D to uprawniania dotyczące dozoru nad eksploatacją urządzeń elektrycznych. Są one niezbędne dla tych pracowników, którzy kierują czynnościami innych osób wykonujących pracę przy urządzeniach elektroenergetycznych. Kurs SEP do 1 KV D jest konieczny np. by podjąć pracę na stanowisku inspektora nadzoru robót elektrycznych i elektroenergetycznych.

Uprawnienia elektryczne budowlane - jak zdobyć uprawnienia bez ograniczeń

Uprawnienia budowlane elektryczne to kwalifikacje potwierdzane przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa. Umożliwiają one projektowanie obiektu budowlanego, a także kierowania pracą związaną z obiektem budowlanym. Ich zakres określa dokument Rozporządzenie Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 11 września 2014 roku w sprawie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (Warszawa, 24.09.2014 r.).

Aby uzyskać uprawnienia budowlane elektryczne (zwane także kursem elektryka) bez ograniczeń, należy ukończyć specjalistyczne studia (na kierunku: inżynieria elektryczna, elektrotechnika lub elektroenergetyka) oraz odbyć praktykę zawodową.

Na stronie Uprawnienia-G1.pl nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.

ZAPISZ SIĘ TERAZ