Kurs fotowoltaika online teoria szkolenie fotowoltaika dla pracowników

Kurs fotowoltaika

Szkolenie fotowoltaika online dla pracowników w zakresie teoretycznym

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Dlaczego warto

Kurs SEP online

Zapisz się już teraz na kurs SEP w 100% online i legalnie dzięki nowoczesnej platformie szkoleniowej

Egzamin SEP online

Zdobądź państwowe uprawnienia SEP G1 G2 G3 bez wychodzenia z domu zarówno z eksploatacji jak i dozoru

Wysoka zdawalność

Nie obawiaj się egzaminu i dołącz do grona zadowolonych kursantów, którzy ukończyli nasze szkolenie SEP

Gwarancja satysfakcji

Skorzystaj z najszybszej i najbardziej przyjaznej formy zdobycia uprawnień SEP online w całej branży

Przyjemna edukacja

Skorzystaj z nowoczesnej platformy szkoleniowej i ucz się wygodnie w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca

Indywidualne nauczanie

Przejdź indywidualną ścieżkę nauczania, która przygotuje Cię na zdanie egzaminu SEP online

Eksploatacja i dozór

Zdobądź potrzebne do pracy uprawnienia SEP G1, G2 i G3 w zakresie eksploatacji oraz dozoru

Dostęp 365 dni

Wybierz dogodny moment i poświęć tyle czasu ile potrzebujesz na zdobycie swoich uprawnień SEP

Wysyłka certyfikatu

Odbierz certyfikat SEP i pracuje legalnie w branży elektroenergetycznej w Polsce oraz za granicą

Kurs fotowoltaika krok po kroku

1.

Zapisz się na kurs online

Aby zdobyć uprawnienia elektryczne zapisz się na nasz kurs online poprzez formularz zapisu podając swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania.

2.

Rozpocznij kurs na uprawnienia

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do naszej platformy z przygotowanym szkoleniem na uprawnienia G1 G2 G3 oraz dodatkowymi materiałami.

3.

Sprawdź wiedzę przed egzaminem

Gdy przejdziesz wszystkie lekcje oraz zapoznasz się z materiałami edukacyjnymi otrzymasz możliwość sprawdzenia swojej wiedzy za pomocą testu online.

4.

Odbierz uprawnienia elektryczne

Po ukończeniu naszego kursu zapiszemy Cię na egzamin SEP online, a po jego pozytywnym zaliczeniu odbierzesz swoje uprawnienia elektryczne.

Budujemy zaufanie

Kurs fotowoltaika - uprawnienia

8456

Wydanych uprawnień

Kurs fotowoltaika - kurs
2dni

średni czasu kursu

Kurs fotowoltaika - egzamin
100%

Zdanych egzaminów

Kurs fotowoltaika - opinie
4.9/5.0

Średnia ocena

Opinie klientów

Krystian Tryniecki

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Szczerze polecam. Doskonały kontakt i kompleksowe przygotowanie kursowe. Firma godna polecenia!

Opinia zweryfikowana przez Google

Mariusz Mariusz

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam jako rzetelną platforme szkoleniową

Opinia zweryfikowana przez Google

Rafał Pawlak

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Bardzo jestem zadowolony z obsługi, uprawnienia mam takie jak chciałem, więc wszystko ok. Szybko sprawnie polecam.

Opinia zweryfikowana przez Google

Bartłomiej Siwicki

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Swietnie wszystko zorganizowane no i wynik taki jak czlowiekow oczekuje : )) hehe dziekuje i polecam

Opinia zweryfikowana przez Google

Marco R6

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam

Opinia zweryfikowana przez Google

Fooster Fooster

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam! Wszystko szybko i sprawnie. 👍 Dobry kontakt w razie pytań. No i zdany egzamin bez problemu.

Opinia zweryfikowana przez Google

Masz pytanie? Zadaj nam je teraz!

Cennik na kurs fotowoltaiczny

Zdasz na 100%
Zwróci Ci się w 30 dni
Załatwisz to online
Potrzebujesz 0 wiedzy

Kurs G1

399 ZŁ
Kontrola i pomiary
+399 zł
Fotowoltaika
+699 zł
Powyżej 1kV
+699 zł
Eksploatacja
+480 zł
Dozór
+480 zł
Pakiet norm
+0 zł

Kurs G2

399 ZŁ
Kontrola i pomiary
+399 zł
Eksploatacja
+480 zł
Dozór
+480 zł
Pakiet norm
+0 zł

Kurs G3

399 ZŁ
Kontrola i pomiary
+399 zł
Eksploatacja
+480 zł
Dozór
+480 zł
Pakiet norm
+0 zł
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń teraz +48 572 909 979

Dowiedz się więcej na temat naszej oferty na kurs fotowoltaika, fotowoltaika online, szkolenie fotowoltaika, szkolenia fotowoltaika, szkolenia fotowoltaiczne, fotowoltaika kurs, fotowoltaika kurs online, kurs montażu fotowoltaiki, kurs montera fotowoltaiki, fotowoltaika szkolenie.

Fotowoltaika

FAQ

Szkolenie fotowoltaika

Szkolenie, a inaczej kurs fotowoltaika to nauka przygotowująca osoby do pracy przy instalacji i projektowaniu systemu fotowoltaicznego. Jako jedna z nielicznych firm szkolimy też z uprawnień elektrycznych SEP, więc u nas masz wszystko za jednym razem. W fotowoltaice bez uprawnień SEP nie możesz wykonywać czynności związanych z systemem PV. Posiadamy własną akredytowaną komisję kwalifikacyjną przez Urząd Regulacji Energetyki czyli URE. Chcesz zająć się fotowoltaiką zapisz się na nasze szkolenie fotowoltaika.

Instalacja fotowoltaiczna

Instalacja fotowoltaiczna to zestaw urządzeń, które wytwarzają prąd z odnawialnych źródeł energii czyli energii słonecznej. Niezależnie od rodzaju systemu PV w jego skład wchodzą panele fotowoltaiczne, system montażowy, inwerter oraz zabezpieczenie przeciwnapięciowe. Jeśli chcesz się nauczyć wszystkiego o fotowoltaice i zacząć pracować w tej branży zapisz się na nasz kurs fotowoltaiczny. Zajmie Ci to kilka minut, a długość samej nauki zależy od Twoich możliwości i chęci. Na koniec czeka Cię egzamin państwowy.

Fotowoltaika online

Zastanawiasz się nad podjęciem pracy przy panelach fotowoltaicznych? To świetnie! Jest to jedna z tych branż, która prężnie się rozwija i zyskuje coraz większą popularność. Odpowiednią wiedzę i uprawnienia do wykonywania instalacji, projektów, konserwacji, remontów i obsługi systemu PV zdobędziesz zapisując się na nasz kurs fotowoltaika online. Nie musisz nigdzie jeździć! Wystarczy sprawne urządzenie i dostęp do internetu, aby nauczyć się wszystkiego co potrzebne do zdania egzaminu państwowego.

Kursy fotowoltaika

Nasze kursy fotowoltaika to zakres nauki praw i norm, które dotyczą wykorzystywania sytemu PV. Oprócz tego znajdziesz w nich techniki budowy, właściwości i zasady działania systemu fotowoltaicznego, a także jakie miejsce jest odpowiednie na montaż paneli, jak wpływa zacienienie na prace modułów i jak oblicza się powierzchnie systemu i wiele innych ważnych zagadnień. Zapisz się na oferowane przez kursy fotowoltaika i zacznij przyszłościową pracę już teraz! Gwarantujemy zdany egzamin po rzetelnym przygotowaniu się.

Kurs i egzamin SEP online w Unii Europejskiej

Zdobądź uprawnienia SEP 1kV za granicą i odbierz swoje uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3 w 100% online. Oferujemy certyfikowany kurs i egzamin SEP zdalnie dla pracowników we wszystkich krajach Unii Europejskiej w zakresie eksploatacji, dozoru, kontroli i pomiarów.

Kurs fotowoltaiczny online

Fotowoltaika w Polsce prężnie się rozwija i co raz więcej osób interesuje się tym tematem. Jako jedna z firm szkoleniowych wychodzimy na przeciw i proponujemy nasz kurs fotowoltaika, który kompleksowo przygotuję każdą osobę do pracy w tej branży. Nasz kurs fotowoltaika polecamy osobom, które chcą zajmować się instalacją, a także projektowaniem systemów PV. Wybierając naszą firmę masz gwarancję, że zostanie Tobie przekazana specjalistyczna, wiedza ponieważ na rynku działamy już kilu lat i szkolimy, także z uprawnień elektrycznych SEP. Po kursie będziesz znać kwestię teoretyczne, a także praktyczne. Co pozwoli Ci zdać egzamin i zacząć wykonywać obowiązki zawodowe w fotowoltaice. Nasz kurs fotowoltaika w swoim zakresie ma takie zagadnienia jak normy i prawa, które dotyczą wykorzystywania systemów fotowoltaicznych. Nauczysz się podstaw techniki czyli dowiesz się wszystkiego w zakresie właściwości, budowy i zasad działania PV. Z wiedzy praktycznej aspekty dotyczyć będą miejsca lokalizacji, jej nachylenie i kierunek, pozyskiwania i przetwarzania danych pogodowych, wpływu zacienienia na panele fotowoltaiczne oraz obliczania wielkości znamionowych i powierzchni systemu. Kurs fotowoltaika dedykowany jest kursantom, którzy chcą podjąć pracę w zawodzie instalatora systemów PV, planują rozszerzyć działalność swojej firmy o technologie odnawialnego źródła energii lub chcą poszerzyć swoją wiedze z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych. Po zakończeniu naszego kursu zdobędziesz wiedzę i uprawnienia pozwalające na eksploatację instalacji, sieci i urządzeń elektrycznych do 1kV czyli tak zwane SEP uprawnienia. Są one NIEZBĘDNE dla wszystkich, którzy chcą zajmować się fotowoltaiką. Kurs fotowoltaika świetnie sprawdzi się wśród studentów uczących się na kierunkach technicznych takich jak OZE, elektroenergetyka, energetyka, elektrotechnika i wielu innych. Wiedza zawarta w tym w kursie posiada praktyczne treści, które będzie użyteczna dla przedsiębiorców z branży PV, projektantów instalacji czy instalatorów. U nas wszystko odbywa się w formie online. Wystarczy wysłać zgłoszenie i opłacić kurs, a otrzymujesz od nas dostęp do platformy szkoleniowej. Znajdują się na niej wszystkie potrzebne materiały edukacje, które zostały stworzone przez wykwalifikowane osoby z zakresu fotowoltaiki. U nas nie tylko kurs fotowoltaika jest online, ale również egzamin. Przeprowadzany jest on przez akredytowaną komisję kwalifikacyjną SEP, która wydaje certyfikat uprawniający do pracy przy PV. Nie czekaj zapisz się już dziś na kurs fotowoltaika.

Na przestrzeni ostatnich lat w Polsce wzrosła liczba instalacji fotowoltaicznych. Z tego powodu warto posiadać uprawnienia, które umożliwiają pracę przy PV. Poza tym zdobycie kwalifikacji w tym zakresie zwiększa zdecydowanie i bezapelacyjne szanse na cały rynku pracy. Przedsiębiorcy w dziedzinie fotowoltaiki szukają dobrze wyszkolonych pracowników. Nasze szkolenie fotowoltaika daje Ci takie możliwości. Zostało ono przygotowane przez doświadczonych specjalistów, a więc bez dwóch zdań nabędziesz wiedze teoretyczną oraz praktyczną. Kto może wziąć udział w naszym szkoleniu? U nas nie ma takowych wymagań. Osoba, która chce zgłosić się na szkolenie fotowoltaika musi być pełnoletnia i posiadać przynajmniej podstawowe wykształcenie. Zastanawiasz się ile może trwać takie szkolenie? Tak na prawdę zależy to od Twoich potrzeb i czasu jaki możesz przeznaczyć na naukę. Jest to szkolenie fotowoltaika w 100% online, a więc robisz je kiedy tylko chcesz. Szkolenie jest w formie platformy szkoleniowej, na której są materiały edukacyjne. Znajduję się w nich wiedza teoretyczna i praktyczna. Zapraszamy do zapisania się na nasze szkolenie związane z systemem PV, bo technologia elektrowni słonecznych to przyszłość naszego świata. Nasze wszystkie szkolenia to wysoka jakość przygotowanych materiałów, ponieważ wiemy, że każde z nich to długofalowa inwestycja w Twój rozwój. Dzięki naszemu szkoleniu zdobędziesz potrzebne umiejętności i nauczysz się efektywnej pracy, która późniejszym czasie przełoży się na zarobki.Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat szkolenie fotowoltaika możesz napisać do nas e-mail albo wykonać połączenie telefoniczne. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i rozwiejemy wątpliwość. Jako jedna z nielicznych firm odbieramy telefony w weekend. Celem naszego szkolenia jest przygotowanie kursantów do wykonywania zawodu instalatora systemów fotowoltaicznych poprzez zdobycie niezbędnej wiedzy z zakresu prawidłowego instalowania systemu PV. Jak, również poznania wymagań organizacji miejsca pracy z zachowaniem zasad BHP w zakresie eksploatacji i obsługi urządzeń elektroenergetycznych o napięciu do 1kV. Zdobędzie praktyczne umiejętności z dozoru, montażu, projektowania oraz eksploatacji systemów fotowoltaicznych. Możesz to wszystko zdobyć zapisując się na szkolenie fotowoltaika teraz. Wystarczy wypełnić zgłoszenie na naszej stronie internetowej swoimi danymi osobowymi, wybrać odpowiedni kurs i go opłacić. Dostęp do kursu dostajesz w tym samym dniu. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Na stronie Uprawnienia-G1.pl nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.

ZAPISZ SIĘ TERAZ