ZAPISZ SIĘ TERAZ

SEP Lublin

Zapisz się już teraz na certyfikowany kurs SEP Lublin w 100% online

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Dlaczego warto

Lublin - SEP online
Kurs SEP w 100% online

Zapisz się już teraz na kurs SEP w 100% online na nowoczesnej platformie szkoleniowej

Lublin - Egzamin online
Egzamin SEP w 100% online

Zdobądź uprawnienia SEP G1 G2 G3 bez wychodzenia z domu i w 100% online razem z nami

Lublin - certyfikat SEP
Certyfikat SEP z wysyłką do domu

Odbierz certyfikat SEP uprawniający Cię do pracy w zawodzie elektryka w wielu krajach

Lublin - wysoka zdawalność
Wysoka zdawalność i zadowolenie

Nie obawiaj się egzaminu i dołącz do grona zadowolonych kursantów, którzy ukończyli nasz kurs

Lublin - platforma szkoleniowa
Platforma szkoleniowa

Skorzystaj z naszej nowoczesnej platformy szkoleniowej wygodnie oraz zawsze w 100% online

Lublin - nauczanie zdalne
Indywidualne nauczanie

Przejdź indywidualną ścieżkę nauczania, która przygotuje Cię na zdanie egzaminu SEP online

Lublin - eksploatacja i dozór
Kurs G1 G2 G3 Eksploatacja i Dozór

Zdobądź potrzebne do pracy uprawnienia G1, G2 i G3 w zakresie eksploatacji oraz dozoru

Lublin - 365 dni
365 Dni na kurs i egzamin

Skończ z długimi i nudnymi szkoleniami online i przygotuj się do egzaminu w dogodnym momencie

Uprawnienia SEP w Lublinie krok po kroku

1.

Zapisz się na kurs online

Aby zdobyć uprawnienia elektryczne zapisz się na nasz kurs online poprzez formularz zapisu podając swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania.

2.

Rozpocznij kurs na uprawnienia

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do naszej platformy z przygotowanym szkoleniem na uprawnienia G1 G2 G3 oraz dodatkowymi materiałami.

3.

Sprawdź wiedzę przed egzaminem

Gdy przejdziesz wszystkie lekcje oraz zapoznasz się z materiałami edukacyjnymi otrzymasz możliwość sprawdzenia swojej wiedzy za pomocą testu online.

4.

Odbierz uprawnienia elektryczne

Po ukończeniu naszego kursu zapiszemy Cię na egzamin SEP online, a po jego pozytywnym zaliczeniu odbierzesz swoje uprawnienia elektryczne.

Budujemy zaufanie

Lublin - uprawnienia

4324

Wydanych uprawnień

Lublin - kurs
2dni

średni czasu kursu

Lublin - egzamin
100%

Zdanych egzaminów

Lublin - opinie
4.9/5.0

Średnia ocena

Opinie klientów

Krystian Tryniecki

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Szczerze polecam. Doskonały kontakt i kompleksowe przygotowanie kursowe. Firma godna polecenia!

zobacz opinię

Mariusz Mariusz

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam jako rzetelną platforme szkoleniową

zobacz opinię

Rafał Pawlak

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Bardzo jestem zadowolony z obsługi, uprawnienia mam takie jak chciałem, więc wszystko ok. Szybko sprawnie polecam.

zobacz opinię

Bartłomiej Siwicki

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Swietnie wszystko zorganizowane no i wynik taki jak czlowiekow oczekuje : )) hehe dziekuje i polecam

zobacz opinię

Marco R6

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam

zobacz opinię

Fooster Fooster

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam! Wszystko szybko i sprawnie. 👍 Dobry kontakt w razie pytań. No i zdany egzamin bez problemu.

zobacz opinię

Cennik na uprawnienia SEP

Zdasz na 100%
Zwróci Ci się w 30 dni
Załatwisz to online
Potrzebujesz 0 wiedzy

Kurs G1

399 ZŁ

+399 zł Kontrola i pomiary
+699 zł Fotowoltaika
+0 zł Pakiet norm
+349 zł Eksploatacja
+349 zł Dozór

Kurs G2

399 ZŁ

+399 zł Kontrola i pomiary
+349 zł Eksploatacja
+349 zł Dozór

Kurs G3

399 Zł

+399 zł Kontrola i pomiary
+349 zł Eksploatacja
+349 zł Dozór

SEP - mapa

Dane kontaktowe

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Dowiedz się więcej o szkoleniach i egzaminach SEP

Uprawnienia Lublin

 FAQ

Uprawnienia SEP

Specjalistyczny kurs oraz pozytywnie zdany przed Państwową Komisją Kwalifikacyjną egzamin stanowi świadectwo przygotowania do realizacji takich zadań, jak eksploatacja i dozór urządzeń produkujących i przetwarzających energię. Elektryczne uprawnienia SEP, będące udokumentowaniem kwalifikacji, umożliwiają legalną pracę, jako specjalista elektryk oraz w branży ciepłowniczej i gazowniczej. Szkolenia w kategoriach G1, G2, G3, organizowane w mieście Lublin, certyfikowane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich, skierowane są do kandydatów pragnących poprawić własną konkurencyjność na rynku pracy.

Stowarzyszenie Elektryków Polskich

Wykonywanie zawodu elektryka wymaga posiadania wykształcenia specjalistycznego, uzupełnionego dodatkowymi szkoleniami i kursami, certyfikowanymi przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich. To pozarządowa organizacja, od kilkudziesięciu lat zrzeszająca i wspierająca merytorycznie kandydatów, adeptów w branży elektroenergetycznej oraz aktywnych zawodowo specjalistów elektryków, ciepłownictwa i gazownictwa. Aktywne uczestnictwo w nadawaniu, sprawdzaniu, weryfikowaniu i wydłużaniu niezbędnych kwalifikacji sprawia, oparte na obowiązujących przepisach prawa pozwala SEP na nadzorowanie stanu sektora gospodarczego oraz realną ocenę zasobów specjalistów.

Eksploatacja i dozór

Uprawnienia zawodowe specjalistów elektroenergetyki można uzyskać dla dwóch typów działalności, takich jak eksploatacja i dozór urządzeń, instalacji oraz sieci. Na jednym, jak i na drugim typie stanowiska, wykonywanie pracy w zakresie montażu, obsługi, kontroli pomiarowej i konserwacji wymaga odpowiednich zezwoleń, które wydawane są przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Aby uzyskać niezbędne uprawnienia SEP konieczne jest ukończenie szkolenia w kategorii G1, G2 i/lub G3 oraz pozytywne zdanie egzaminu przez Państwową Komisją Kwalifikacyjną. Procedura uzyskiwania zezwoleń jest podobna dla wszystkich rodzajów stanowisk.

Lublin

Zawód elektryka podlega nieustannym zmianom wymagań i modyfikacjom technik pracy, wynikającym z intensywnego wdrażania nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Przygotowanie do pracy na stanowiskach przy montażu, obsłudze, kontroli pomiarowej czy konserwacji urządzeń elektrycznych, ciepłowniczych i gazowych wymaga więc stałej weryfikacji, a podnoszenie kwalifikacji wpisane jest w rozwój zawodowy. Lublin i okolice tworzą przestrzeń pełną perspektyw, gdzie szkolenia i kursy SEP stanowią obligatoryjny element eksperckiego CV. Szukasz pracy w branży? Sprawdź dostępność szkoleń i zdobądź niezbędne uprawnienia już teraz.

Kurs i egzamin SEP online w Unii Europejskiej

Zdobądź uprawnienia SEP 1kV za granicą i odbierz swoje uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3 w 100% online. Oferujemy certyfikowany kurs i egzamin SEP zdalnie dla pracowników we wszystkich krajach Unii Europejskiej w zakresie eksploatacji, dozoru, kontroli i pomiarów.

Nie czekaj i już dziś weź udział w certyfikowanym, profesjonalnym szkoleniu SEP Lublin lub okolice, a także w pozostałych miastach wojewódzki na terenie całego kraju. Szkolenie SEP Lublin dedykowane jest pracownikom oraz elektrykom, którzy potrzebują zdobyć nowe uprawnienia elektryczne lub też odnowić aktualne certyfikaty SEP. Szkolenie SEP Lublin do 1 KV realizujemy zarówno dla grupy G1, G2 jak i G3. Nasze szkolenia powstały przy współpracy z komisjami SEP, dlatego też jako jedna z niewielu firm w Polsce realizujemy uprawnienia elektryczne wraz z okręgowymi komisjami egzaminacyjnymi ze Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleniową SEP i weź udział w certyfikowanym szkoleniu dla pracowników i elektryków w mieście Lublin.

Jesteśmy pierwszym podmiotem w Polsce, która umożliwia w pełnie zdalne przejście szkolenia na uprawnienia elektryczne dla osób, firm oraz instytucji. Aktualnie jako nieliczna firm w Polsce oferujemy także zdalne egzaminy SEP Lublin realizowane we współpracy z certyfikowaną komisją SEP, dzięki czemu masz pewność w 100% legalnych oraz ważnych uprawnień zawodowych. Korzystając z naszej oferty możesz zdobyć zarówno uprawnienia G1, G2 i G3 do 1kV oraz powyżej 1kV. Dla naszych klientów, a jednocześnie kursantów oferujemy pełne wsparcie oraz gwarancję satysfakcji o czym przekonało się już tysiące uczestników z całej Polski. Wszystkie kursy realizowane są za pomocą naszej nowoczesnej platformy szkoleniowej przeznaczonej dla osób z miasta Lublin oraz okolic.