Kursy zawodowe online dla pracowników oraz właścicieli firm certyfikowane szkolenia zawodowe

Kursy zawodowe

Certyfikowane kursy zawodowe SEP online na uprawnienia G1 G2 G3

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Dlaczego warto

Kurs SEP online

Zapisz się już teraz na kurs SEP w 100% online i legalnie dzięki nowoczesnej platformie szkoleniowej

Egzamin SEP online

Zdobądź państwowe uprawnienia SEP G1 G2 G3 bez wychodzenia z domu zarówno z eksploatacji jak i dozoru

Wysoka zdawalność

Nie obawiaj się egzaminu i dołącz do grona zadowolonych kursantów, którzy ukończyli nasze szkolenie SEP

Gwarancja satysfakcji

Skorzystaj z najszybszej i najbardziej przyjaznej formy zdobycia uprawnień SEP online w całej branży

Przyjemna edukacja

Skorzystaj z nowoczesnej platformy szkoleniowej i ucz się wygodnie w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca

Indywidualne nauczanie

Przejdź indywidualną ścieżkę nauczania, która przygotuje Cię na zdanie egzaminu SEP online

Eksploatacja i dozór

Zdobądź potrzebne do pracy uprawnienia SEP G1, G2 i G3 w zakresie eksploatacji oraz dozoru

Dostęp 365 dni

Wybierz dogodny moment i poświęć tyle czasu ile potrzebujesz na zdobycie swoich uprawnień SEP

Wysyłka certyfikatu

Odbierz certyfikat SEP i pracuje legalnie w branży elektroenergetycznej w Polsce oraz za granicą

Kursy zawodowe krok po kroku

1.

Zapisz się na kurs online

Aby zdobyć uprawnienia elektryczne zapisz się na nasz kurs online poprzez formularz zapisu podając swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania.

2.

Rozpocznij kurs na uprawnienia

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do naszej platformy z przygotowanym szkoleniem na uprawnienia G1 G2 G3 oraz dodatkowymi materiałami.

3.

Sprawdź wiedzę przed egzaminem

Gdy przejdziesz wszystkie lekcje oraz zapoznasz się z materiałami edukacyjnymi otrzymasz możliwość sprawdzenia swojej wiedzy za pomocą testu online.

4.

Odbierz uprawnienia elektryczne

Po ukończeniu naszego kursu zapiszemy Cię na egzamin SEP online, a po jego pozytywnym zaliczeniu odbierzesz swoje uprawnienia elektryczne.

Budujemy zaufanie

Kursy zawodowe online - uprawnienia

8456

Wydanych uprawnień

Kursy zawodowe online - kurs
2dni

średni czasu kursu

Kursy zawodowe online - egzamin
100%

Zdanych egzaminów

Kursy zawodowe online - opinie
4.9/5.0

Średnia ocena

Opinie klientów

Krystian Tryniecki

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Szczerze polecam. Doskonały kontakt i kompleksowe przygotowanie kursowe. Firma godna polecenia!

Opinia zweryfikowana przez Google

Mariusz Mariusz

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam jako rzetelną platforme szkoleniową

Opinia zweryfikowana przez Google

Rafał Pawlak

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Bardzo jestem zadowolony z obsługi, uprawnienia mam takie jak chciałem, więc wszystko ok. Szybko sprawnie polecam.

Opinia zweryfikowana przez Google

Bartłomiej Siwicki

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Swietnie wszystko zorganizowane no i wynik taki jak czlowiekow oczekuje : )) hehe dziekuje i polecam

Opinia zweryfikowana przez Google

Marco R6

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam

Opinia zweryfikowana przez Google

Fooster Fooster

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam! Wszystko szybko i sprawnie. 👍 Dobry kontakt w razie pytań. No i zdany egzamin bez problemu.

Opinia zweryfikowana przez Google

Masz pytanie? Zadaj nam je teraz!

Cennik na kursy zawodowe online

Zdasz na 100%
Zwróci Ci się w 30 dni
Załatwisz to online
Potrzebujesz 0 wiedzy

Kurs G1

399 ZŁ
Kontrola i pomiary
+399 zł
Fotowoltaika
+699 zł
Powyżej 1kV
+699 zł
Eksploatacja
+480 zł
Dozór
+480 zł
Pakiet norm
+0 zł

Kurs G2

399 ZŁ
Kontrola i pomiary
+399 zł
Eksploatacja
+480 zł
Dozór
+480 zł
Pakiet norm
+0 zł

Kurs G3

399 ZŁ
Kontrola i pomiary
+399 zł
Eksploatacja
+480 zł
Dozór
+480 zł
Pakiet norm
+0 zł
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń teraz +48 572 909 979

Kursy zawodowe

FAQ

Kursy doszkalające

Kursy doszkalające to kursy dla osób, które chcą podnieś poziom posiadanych umiejętności zawodowych, aby na przykład otrzymać awans w pracy. Jeśli chcesz szybko ukończyć kurs to najlepszym rozwiązaniem będą dla Ciebie nasze kursy doszkalające online. Zapisujesz się poprzez formularz kontaktowy, opłacasz zgłoszenie i przystępujesz do nauki. Wszystko zajmie Ci tylko 5 minut! A naukę realizujesz w swoim tempie bez żadnej presji czasu i otoczenia. Skorzystaj z naszej oferty kursów już dzisiaj.

Kurs zawodowy online

Kursy zawodowe online to świetny sposób na zdobycie nowych umiejętności zawodowych bez wychodzenia z domu. U nas naukę przechodzisz samodzielnie na platformie, na której znajdują się wartościowe materiały edukacyjne przygotowane przez wykwalifikowanych i doświadczonych szkoleniowców. Z nami zdobędziesz wiedzę, aby bez problemu zdać egzamin zawodowy. Nasze kursy zawodowe online to rzetelnie przekazana wiedza dla wszystkich, którzy chcą zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe. Napisz do nas w razie jakichkolwiek pytań.

Szkolenia zawodowe

Szkolenia zawodowe są dla wszystkich tych, którzy chcą podnieść o poziom wyżej posiadane uprawnienia. Wszystko zostało przez w taki sposób opracowane, aby nauka poszczególnego fachu była prosta w zrozumieniu nawet dla osoby, która zaczyna przygodę z podnoszeniem swoich kwalifikacji. Jeśli chcesz uzyskać awans w pracy zapisz się na nasze szkolenia zawodowe! Wybierz odpowiedni kierunek i ciesz się nowymi możliwościami w zaledwie kilka dni. Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń na podany numer telefonu na naszej stronie.

Kursy kwalifikacyjne

Kursy kwalifikacyjne oferowane przez nas to metoda na szybką naukę, ponieważ wszystkie kursy są w formie online. Nie musisz, więc nigdzie jeździć i stawiać się na konkretny termin. Jest to komfortowe dla wszystkich tych osób, które mieszkają zagranicą, ale nie tylko. Z nami zdasz egzamin państwowy i otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobyte kwalifikacje. Zapisz się na nasze kursy kwalifikacyjne, bo mamy wieloletnie doświadczenie w kształceniu ludzi i wiemy jakie formy nauki sprawdzają się najlepiej.

Kurs i egzamin SEP online w Unii Europejskiej

Zdobądź uprawnienia SEP 1kV za granicą i odbierz swoje uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3 w 100% online. Oferujemy certyfikowany kurs i egzamin SEP zdalnie dla pracowników we wszystkich krajach Unii Europejskiej w zakresie eksploatacji, dozoru, kontroli i pomiarów.

Kurs zawodowy

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe, ale ze względu na codzienne obowiązki nie masz możliwości uczestniczyć w stacjonarnym kursie? Nie lubisz uczysz się w grupie? Ciężko jest Ci się skupić wśród obcych ludzi? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Kursy zawodowe oferowane przez nas pozwolą Ci na efektywną i szybką naukę. Z nami z łatwością przystąpisz do egzaminu i go zaliczysz otrzymując certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności zawodowe. Skorzystaj z naszej oferty już dziś. Zapisz się wybierając odpowiedni kurs. Jesteśmy profesjonalną firmą, która posiada swoją Komisję Kwalifikacyjną. Wszystkie kursy zawodowe są realizowane w formie zdalnej, więc nie zależnie w której części Polski i świata się znajdujesz możesz zdobyć wymarzony zawód. Kursy zostały stworzone przez wykwalifikowaną kadrę, która przeszkoliła stacjonarnie tysiące osób. W związku z czym każdy uczestnik naszych kursów ma gwarancję, że zostały w nim zawarte wszelkie standardy, procedury i zasady. Zdajemy sobie sprawę z tego, że kontakt z klientem jest bardzo ważny, dlatego możesz z nami porozmawiać o każdej godzinie wysyłając e-mail bądź wykonując telefon. Wybierając nasze kursy zawodowe masz pewność, że w skuteczny i bezstresowy sposób zdobędziesz odpowiednie kwalifikacje i zdasz egzamin końcowy. Nasze kursy to niezbędna wiedza, która została umieszczona na platformie szkoleniowej w formie materiałów edukacyjnych. Przechodząc samodzielnie lekcje możesz w każdym momencie wrócić do konkretnego tematu, by utrwalić informacje. Dostęp do kursów otrzymasz dopiero po opłaceniu swojego zgłoszenia, gdy to nastąpi dostaniesz możliwość zalogowania się do swojego konta. Wiedza zawarta w tych materiałach została przedstawiona w sposób merytoryczny i zrozumiały, aby każdy kursant mógł z łatwością przejść cały kurs i uzyskać pozytywny wynik z egzaminu. Dokumenty czyli certyfikat potwierdzający kwalifikacje wydawane są przez odpowiednie organy, dlatego są one ważne w oczach pracodawcy. Kursy zawodowe w formie online, które oferuje nasza firma to przepustka do nowej przyszłości bez tracenia cennego czasu i wielu pieniędzy. Możesz wykonywać swoje codzienne obowiązki domowe, rodzinne i zawodowe, a nasze kursy nie przeszkodzą w ich realizowaniu. Dlaczego? Ponieważ możesz wejść na platformę w każdym momencie swojego życia, w każdym miejscu na ziemi, o każdej porze dnia i nocy. Z nami nic Cię nie ogranicza. Realizuj się w jaki tylko sposób chcesz wybierając nasze kursy zawodowe.

Oferujemy dla Ciebie nie tylko szkolenia elektryczne czy elektroenergetyczne, ale także wiele innych. Niezależnie od tego jakie kursy zawodowe wybierzesz po jego ukończeniu będziesz mieć możliwość podejścia do egzaminu, który też jest w formie online. Jeśli egzamin zostanie zaliczony przez kursanta otrzymuje on certyfikat, który potwierdza zdobyte umiejętności i kwalifikacje. Zastanawiasz się dlaczego wybrać naszą firmę? Bo jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, nauka u nas jest wygodna i bezpieczna. Jako jedna z firm oferująca kursy zawodowe wyróżniamy się doświadczoną kadrą, która stworzyła wszystkie kursy online. Regularnie aktualizujemy nasze materiały edukacyjne, aby każdy kursant miał obowiązującą w tym momencie wiedzę na konkretnym stanowisku. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby przekazywana wiedza miała jak najwyższą jakość. Stawiamy na dobry kontakt z klientem, dlatego możesz się z nami kontaktować o każdej porze mejlowo i telefonicznie w godzinach pracy. Jesteśmy firmą, która charakteryzuje się w na rynku polskim wysoką zdawalnością, która aktualnie jest na poziomie 99,9%. Przez 5 lat naszego istnienia przeprowadziliśmy wiele kursów, a więc mamy duże doświadczenie w tej dziedzinie. Mamy Komisje Kwalifikacyjną, dzięki czemu terminy egzaminów są częste i każdy może dostosować go do swoich obowiązków i potrzeb. Organizujemy kursy zawodowe w formie zdalnej czyli przez internet, a więc z naszej oferty może skorzystać każda osoba, niezależnie od tego czy znajduję się w naszym kraju, czy zagranicą. Nasi wykwalifikowani szkoleniowcy, którzy przygotowali kursy zawodowe online na naszej platformie rzetelnie przygotują Cię do zdania egzaminu końcowego. Jeśli masz pytania dotyczące kursu i przebiegu egzaminu napisz do nas lub zadzwoń na podany numer telefonu na stronie internetowej. Po naszych kursach możesz przystąpić do egzaminu, a kiedy uzyskasz z niego pozytywny wynik otrzymasz specjalny certyfikat potwierdzający zdobycie uprawnień. Z nami podniesiesz swoje kwalifikacje, a znalezienie nowej pracy nie będzie już takie trudne i czasochłonne. Nasza nauka została tak opracowana, aby każdy kto nie miał styczności z poszczególnym fachem mógł go zrozumieć i przyswoić od podstaw. Chcesz zdobyć konkretne uprawnienia i kwalifikacje, aby podjąć prace? Zapisz się na nasze kursy zawodowe oraz przystąp i zdaj egzamin przeprowadzany przez Akredytowaną Komisję Kwalifikacyjną. Zapraszamy do kontaktu.

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania
ZAPISZ SIĘ TERAZ