ZAPISZ SIĘ TERAZ

SEP Rybnik

Zapisz się już teraz na certyfikowany kurs SEP Rybnik w 100% online

ZAPISZ SIĘ TERAZ

Dlaczego warto

Rybnik - SEP online
Kurs SEP w 100% online

Zapisz się już teraz na kurs SEP w 100% online na nowoczesnej platformie szkoleniowej

Rybnik - Egzamin online
Egzamin SEP w 100% online

Zdobądź uprawnienia SEP G1 G2 G3 bez wychodzenia z domu i w 100% online razem z nami

Rybnik - certyfikat SEP
Certyfikat SEP z wysyłką do domu

Odbierz certyfikat SEP uprawniający Cię do pracy w zawodzie elektryka w wielu krajach

Rybnik - wysoka zdawalność
Wysoka zdawalność i zadowolenie

Nie obawiaj się egzaminu i dołącz do grona zadowolonych kursantów, którzy ukończyli nasz kurs

Rybnik - platforma szkoleniowa
Platforma szkoleniowa

Skorzystaj z naszej nowoczesnej platformy szkoleniowej wygodnie oraz zawsze w 100% online

Rybnik - nauczanie zdalne
Indywidualne nauczanie

Przejdź indywidualną ścieżkę nauczania, która przygotuje Cię na zdanie egzaminu SEP online

Rybnik - eksploatacja i dozór
Kurs G1 G2 G3 Eksploatacja i Dozór

Zdobądź potrzebne do pracy uprawnienia G1, G2 i G3 w zakresie eksploatacji oraz dozoru

Rybnik - 365 dni
365 Dni na kurs i egzamin

Skończ z długimi i nudnymi szkoleniami online i przygotuj się do egzaminu w dogodnym momencie

Uprawnienia SEP w Rybniku krok po kroku

1.

Zapisz się na kurs online

Aby zdobyć uprawnienia elektryczne zapisz się na nasz kurs online poprzez formularz zapisu podając swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania.

2.

Rozpocznij kurs na uprawnienia

Po opłaceniu kursu otrzymasz dostęp do naszej platformy z przygotowanym szkoleniem na uprawnienia G1 G2 G3 oraz dodatkowymi materiałami.

3.

Sprawdź wiedzę przed egzaminem

Gdy przejdziesz wszystkie lekcje oraz zapoznasz się z materiałami edukacyjnymi otrzymasz możliwość sprawdzenia swojej wiedzy za pomocą testu online.

4.

Odbierz uprawnienia elektryczne

Po ukończeniu naszego kursu zapiszemy Cię na egzamin SEP online, a po jego pozytywnym zaliczeniu odbierzesz swoje uprawnienia elektryczne.

Budujemy zaufanie

Rybnik - uprawnienia

4324

Wydanych uprawnień

Rybnik - kurs
2dni

średni czasu kursu

Rybnik - egzamin
100%

Zdanych egzaminów

Rybnik - opinie
4.9/5.0

Średnia ocena

Opinie klientów

Krystian Tryniecki

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Szczerze polecam. Doskonały kontakt i kompleksowe przygotowanie kursowe. Firma godna polecenia!

zobacz opinię

Mariusz Mariusz

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam jako rzetelną platforme szkoleniową

zobacz opinię

Rafał Pawlak

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Bardzo jestem zadowolony z obsługi, uprawnienia mam takie jak chciałem, więc wszystko ok. Szybko sprawnie polecam.

zobacz opinię

Bartłomiej Siwicki

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Swietnie wszystko zorganizowane no i wynik taki jak czlowiekow oczekuje : )) hehe dziekuje i polecam

zobacz opinię

Marco R6

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam

zobacz opinię

Fooster Fooster

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam! Wszystko szybko i sprawnie. 👍 Dobry kontakt w razie pytań. No i zdany egzamin bez problemu.

zobacz opinię

Cennik na uprawnienia SEP

Zdasz na 100%
Zwróci Ci się w 30 dni
Załatwisz to online
Potrzebujesz 0 wiedzy

Kurs G1

399 ZŁ

+399 zł Kontrola i pomiary
+699 zł Fotowoltaika
+0 zł Pakiet norm
+349 zł Eksploatacja
+349 zł Dozór

Kurs G2

399 ZŁ

+399 zł Kontrola i pomiary
+349 zł Eksploatacja
+349 zł Dozór

Kurs G3

399 Zł

+399 zł Kontrola i pomiary
+349 zł Eksploatacja
+349 zł Dozór

SEP - mapa

Dane kontaktowe

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Dowiedz się więcej o szkoleniach i egzaminach SEP

Uprawnienia Rybnik

 FAQ

Uprawnienia SEP

Praca z urządzeniami wykorzystującymi energię wymaga odpowiedniego, specjalistycznego wykształcenia. Kompleksowy kurs na uprawnienia SEP, pozwalające na zajmowanie się takimi zagadnieniami, jak eksploatacja i dozór instalacji i sieci elektroenergetycznych, certyfikowany jest przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Organizacja ta aktywnie wspiera specjalistów, monitorując ich wiedzę i pozycję konkurencyjną. Szkolenia sepowskie, oferowane m. in. w mieście Rybnik to podstawa przygotowania do pracy w zawodzie, obligatoryjnie wymaganego w obrębie najbardziej dynamicznie rozwijającego się segmentu rynku.

Stowarzyszenie Elektryków Polskich

Uprawnienia SEP są obecnie powszechnie wymagane na rynku pracy. Jednocześnie duża dostępność szkoleń i kursów zwiększa jednocześnie konkurencyjność wśród pracowników branży elektroenergetycznej. Stowarzyszenie Elektryków Polskich to organizacja pozarządowa, której głównym celem jest działanie edukacyjne, nadzorujące i kwalifikacyjne) zapewniające kandydatom i adeptom dostęp do aktualnej wiedzy i rozszerzenie umiejętności, niezbędnych do zajęcia ważnej pozycji na rynku pracy. Przyjęty przez SEP statut zakłada nie tylko zaangażowanie w podnoszenie kwalifikacji rodzimych specjalistów, ale również dbałość o ich bezpieczeństwo zawodowe.

Eksploatacja i dozór

Kursy SEP, w których uczestnictwo certyfikowane jest przez funkcjonującą od kilkudziesięciu lat organizację Stowarzyszenie Elektryków Polskich, uprawniają do pracy w dwóch grupach stanowisk. Eksploatacja (E1) i dozór (D1) urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wymaga zarówno odpowiedniego przygotowania merytorycznego, jak również uzyskania zezwoleń na samodzielną pracę w danym zakresie czynności specjalistycznych. Świadectwa kwalifikacyjne SEP upoważniają pracownika do podjęcia czynności obsługi, kontroli i monitoringu urządzeń elektrycznych, ciepłowniczych i gazowych lub uprawniają go do nadzorowania pracy innych, w zależności od potrzeb.

Rybnik

Ministerialne rozporządzenie w zakresie uprawnień i kwalifikacji do pracy na specjalistycznych stanowiskach w sektorze elektroenergetyki, nakłada na kandydatów do wykonywania czynności zawodowych obowiązek uzupełnienia wykształcenia kierunkowego o niezbędne zezwolenia SEP. Dynamicznie rozwijający się rynek miejsc pracy, zarówno w mieście Rybnik oraz okolicznych miejscowościach, dodatkowo wymaga świadectw specjalistycznych kwalifikacji, zwiększających wartość specjalisty na tle konkurencji. Sprawdź dostępność szkoleń SEP w swoim regionie i samodzielnie zadbaj o rozwój kariery.

Kurs i egzamin SEP online w Unii Europejskiej

Zdobądź uprawnienia SEP 1kV za granicą i odbierz swoje uprawnienia elektryczne G1, G2 i G3 w 100% online. Oferujemy certyfikowany kurs i egzamin SEP zdalnie dla pracowników we wszystkich krajach Unii Europejskiej w zakresie eksploatacji, dozoru, kontroli i pomiarów.

Zapisz się na szkolenie SEP w mieście Rybnik. Tylko u nas masz możliwość zdobyć certyfikowane uprawnienia elektryczne SEP do 1kV wystawione przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Korzystając z formularza kontaktowego możesz zapisać się na egzamin SEP Rybnik oraz w okolicach, ponieważ oferujemy je w 100% zdalnie. Nie musisz dojeżdżać do siedziby komisji SEP, aby zdobyć certyfikat SEP. Kurs SEP Rybnik prowadzimy poprzez internet. Otrzymasz do niego dostęp po opłaceniu kursu. O tym jak to zrobić dowiesz się korzystając z naszego formularza kontaktowego po wypełnieniu swoich danych. Uprawnienia SEP w mieście Rybnik dostępne są w formie online. Potrzebujesz jedynie mikrofonu oraz kamery, aby stawić się przed komisją SEP. Nie czekaj i już teraz zapisz się na egzamin SEP Rybnik.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy wyjątkową ofertę na kurs i egzamin SEP w 100% online dla miasta Rybnik oraz okolice. Jest to możliwe, ponieważ cały kurs realizujemy obecnie za pomocą naszej platformy szkoleniowej, która umożliwia Ci zdanie egzaminu bez wychodzenia z domu. Tak ważne uprawnienia elektryczne są w pełnie legalne oraz umożliwiają Ci pracę w zawodzie elektryka w grupie G1, G2 lub G3 do i powyżej 1kV. Jeżeli więc jesteś z miasta Rybnik, chcesz zdobyć uprawnienia elektryczne z rzetelną firmą, a dodatkowo zależy Ci na szybkiej i wygodnej realizacji całego procesu to skorzystaj z formularza zapisu na naszej stronie i już teraz zapisz się na kurs SEP Rybnik. Zapewnimy Ci niezbędną wiedzę oraz przygotowanie do egzaminu, a po wszystkim otrzymasz od nas certyfikat potwierdzający zdobycie uprawnień.