Uprawnienia UDT wózki widłowe

Uprawnienia UDT na wózki widłowe z praktyką

Dlaczego warto

Uprawnienia UDT wózki widłowe - SEP online
Certyfikowany
kurs UDT

Zapisz się na certyfikowany kurs na uprawnienia UDT i przygotuj się z nami do egzaminu

Uprawnienia UDT wózki widłowe - Egzamin online
Szkolenie UDT w siedzibie firmy

Zrealizuj razem z nami indywidualny kurs UDT w siedzibie swojej firmy dla grupy pracowników

Uprawnienia UDT wózki widłowe - certyfikat SEP
Niezbędna
wiedza UDT

Skorzystaj z oferty na najlepsze szkolenie UDT w Polsce i przygotuj się do egzaminu UDT

Uprawnienia UDT wózki widłowe - wysoka zdawalność
Wysoka zdawalność
i zadowolenie

Nie obawiaj się egzaminu UDT i dołącz do grona naszych kursantów, którzy już zdali

Uprawnienia UDT wózki widłowe - platforma szkoleniowa
Platforma
szkoleniowa

Skorzystaj z naszej nowoczesnej platformy szkoleniowej wygodnie oraz w 100% online

Uprawnienia UDT wózki widłowe - nauczanie zdalne
Spersonalizowane
nauczanie

Przejdź spersonalizowaną ścieżkę nauczania, która przygotuje Cię na zdanie egzaminu UDT

Uprawnienia UDT wózki widłowe - eksploatacja i dozór
Praktyka oraz
teoria UDT

Tylko najwyższej jakości wiedza na szkoleniu UDT w zakresie teoretycznym i praktycznym

Uprawnienia UDT wózki widłowe - 365 dni
Egzamin z
certyfikatem UDT

Zdobądź na sam koniec certyfikowane uprawnienia UDT i zacznij pracę swoim zawodzie

Opinie klientów

Krystian Tryniecki

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Szczerze polecam. Doskonały kontakt i kompleksowe przygotowanie kursowe. Firma godna polecenia!

zobacz opinię

Mariusz Mariusz

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam jako rzetelną platforme szkoleniową

zobacz opinię

Rafał Pawlak

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Bardzo jestem zadowolony z obsługi, uprawnienia mam takie jak chciałem, więc wszystko ok. Szybko sprawnie polecam.

zobacz opinię

Bartłomiej Siwicki

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Swietnie wszystko zorganizowane no i wynik taki jak czlowiekow oczekuje : )) hehe dziekuje i polecam

zobacz opinię

Marco R6

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam

zobacz opinię

Fooster Fooster

Uprawnienia G1 G2 G3 SEP - oceny

Polecam! Wszystko szybko i sprawnie. 👍 Dobry kontakt w razie pytań. No i zdany egzamin bez problemu.

zobacz opinię

Budujemy zaufanie

Uprawnienia UDT wózki widłowe - uprawnienia

4324

Wydanych uprawnień

Uprawnienia UDT wózki widłowe - kurs
2dni

średni czasu kursu

Uprawnienia UDT wózki widłowe - egzamin
100%

Zdanych egzaminów

Uprawnienia UDT wózki widłowe - opinie
4.9/5.0

Średnia ocena

SEP - mapa

Dane kontaktowe

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Dowiedz się więcej o szkoleniach i egzaminach SEP

Cennik na uprawnienia UDT

Kurs UDT

780 ZŁ

Cena za 1 osobę
Teoria i praktyka w 2 dni
Dostęp do e-platformy
Grupa minimum 10 osób
Egzamin wliczony w cenę

Kurs UDT

880 ZŁ

Cena za 1 osobę
Teoria i praktyka w 2 dni
Dostęp do e-platformy
Grupa minimum 8 osób
Egzamin wliczony w cenę

Kurs UDT

980 ZŁ

Cena za 1 osobę
Teoria i praktyka w 2 dni
Dostęp do e-platformy
Grupa minimum 6 osób
Egzamin wliczony w cenę

Masz pytanie? Zadaj nam je teraz!

Wózki widłowe

 FAQ

Urząd Dozoru Technicznego

Jest to instytucja państwowa, która została powołana w celu zapewnienia bezpieczeństwa instalacji i urządzeń technicznych podlegających dozorowi technicznemu. Odpowiedzialny jest między innymi wykonywaniem dozoru technicznego nad urządzeniami technicznymi w zakresie określonym ustawą, a także wydawaniem decyzji w sprawach wynikających z wykonywania dozoru technicznego czy prowadzenie ewidencji eksploatowanych urządzeń. Więcej zadań UDT znajdziesz w Ustawie o Dozorze Technicznym z 21.12.2000 roku.

Kurs UDT

Kurs UDT pozwala na przygotowanie osoby w zakresie obsługi albo konserwacji urządzeń podlegających dozorowi technicznemu. Kurs UDT kończy się egzaminem i otrzymaniem kwalifikacji od Urzędu Dozoru Technicznego. Na kursie uczysz się warunków technicznych dozoru technicznego, obowiązujących przepisów prawnych oraz norm, a także umiejętności praktycznych w obrębie konserwacji i obsługi urządzeń. Kurs UDT i egzamin są płatne. Kwalifikacje UDT przyznawane są na podstawie ustawy z dnia 21 grudnia 2000r.

Wózki widłowe

Wózki widłowe w UDT to nic innego jak uprawnienia pozwalające na obsługiwanie wózków jezdniowych podnośnikowych. Uprawnienia na wózki widłowe można zdobyć zapisując się na nasz kurs oraz zdając egzamin państwowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na kurs wózki widłowe, którą znajdziesz na naszej stronie internetowej. Jeśli potrzebujesz więcej informacji możesz do nas zadzwonić lub wysłać e-mail. Odpowiemy na każde Twoje pytanie dotyczące uprawnień na wózki widłowe i inne kursy.

Uprawnienia UDT

Uprawnienia UDT można uzyskać po odbyciu kursu oraz zdaniu egzaminu. Pozwalają one na wykonywanie zawodu w pracach, gdzie certyfikat UDT jest niezbędny. Pracownik posiadający uprawnienia UDT musi znać przepisy prawne oraz zasady panujące na danym stanowisku pracy. Uprawnienia te potrzebne są dla osób, które pracują na obsłudze dźwigów, dźwignic, konserwatorów dźwigów i dźwignic, operatorów wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia oraz konserwatora wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia.

UDT wózki widłowe

Chcesz zacząć pracować jako operator wózków widłowych? Musisz, więc posiadać odpowiednie uprawnienia na wózki widłowe, które zdobędziesz u nas. Zacznij jednak od samego początku. Czym są UDT wózki widłowe? To kwalifikacje wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego, które zezwalają na obsługę wózków jezdniowych, podnośnikowych z mechanicznym napędem. Certyfikat taki wydawany jest zgodnie z ustawą o dozorze technicznym z dnia 21 grudnia 2000 roku oraz warunkach z rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii 21 maja 2019 roku w sprawie sprawdzania kwalifikacji wymaganych przy konserwacji i obsłudze urządzeń technicznych, a także sposobu i trybu przedłużania okresu ważności tych kwalifikacji. Uprawnienia na wózki widłowe nie są wymagane tylko dla operatorów! Takie kwalifikacje tylko w innym zakresie powinni posiadać też konserwatorzy wózków jezdniowych unoszących. Każda osoba, która ma na co dzień styczność z urządzeniami i jest odpowiedzialna za ich prawidłowe działanie musi posiadać takie uprawnienia. Operatorzy powiadamiają konserwatorów o występujących usterkach, a Ci jako specjaliści są zobowiązani do posiadania wiedzy z zakresu działania poszczególnych elementów, sposobu ich naprawy oraz wymiany. Uprawnienia UDT wózki widłowe muszą posiadać, także osoby, które są odpowiedzialne za kontrolę jakości i technologię w takich branżach jak sprawcze czy osoby wykonujące pracę przy obróbce cieplnej i przeróbkach plastycznych. Oprócz tego kwalifikacje UDT muszą mieć pracownicy obsługujący różnego typu podesty, dźwigi budowlane, dźwigi towarowo-osobowe, wciągarki, suwnice, wciągniki i żurawie. Jak uzyskać uprawnienia UDT wózki widłowe? Należy zapisać się na nasz kurs na wózki widłowe oraz podejść i zdać egzamin państwowy, który odbywa się przed komisją kwalifikacyjną złożoną z członków Urzędu Dozoru Technicznego. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu uprawnienia w formie plastikowych kart z danymi operatora i zdjęciem wysyłane są pocztą na adres zamieszkania osoby zainteresowanej. Wybierając naszą firmę masz gwarancję dobrego przygotowania do pracy na wózkach widłowych, ponieważ prowadzimy wiele kursów z różnych dziedzin od kilku lat. Wszystkie materiały edukacyjne znajdujące się na naszej platformie są przygotowywane przez wykwalifikowane i doświadczone osoby. Nie musisz się o nic martwić! Wystarczy rzetelnie podejść do nauki, a zdanie egzaminu będziesz mieć w jednym paluszku. Jak zapisać się na nasz kurs na wózki widłowe? Wypełnij i opłać zgłoszenie.

Wymagane umiejętności i wiedza na egzaminie państwowym zależy od zakresu kwalifikacji i ich rodzaju. Kursant jednak powinien wiedzieć jakie są przepisy prawne w zakresie obsługi konkretnego typu pojazdu objętym zakresem tych uprawnień, jaka jest charakterystyka udźwigu, potrafić wyjaśnić pojęcie stateczności, znać budowę urządzenia wiedząc jakie są jego poszczególne elementy i jak one działają, jakie należy wykonać czynności przed i po przystąpieniu do wykonywania swoich obowiązków w miejscu pracy, znać procedury postępowania w razie wypadków lub awarii, znać zasady bezpiecznej eksploatacji wózków zasilanych LPG, znać ogólne zasady BHP czy wiedzieć jak pracować w specyficznych warunkach pracy. W celu zdobycia UDT wózki widłowe należy złożyć wniosek w Urzędzie Dozoru Technicznego i uiścić opłatę za certyfikat. Wszystkimi takimi formalnościami zajmujemy się my, dlatego nasi kursanci nie muszą niczym się martwić. Nasz kurs na wózki widłowe to kwalifikacje pozwalające na kierowanie powyższymi pojazdami z napędem akumulatorowym, spalinowym lub gazowym. Nauka odbywa się w zakresie wiedzy praktycznej i teoretycznej w siedzibie firmy. Decydując się na nasze szkolenie wiedza teoretyczna to BHP i eksploatacja urządzenia, natomiast praktyka to obsługa różnych modeli wózków widłowych. Takie szkolenie będzie kończyć się egzaminem, a po jego zaliczeniu otrzymasz certyfikat ważny na terenie całego kraju. Uprawnienia na wózki widłowe są ważne przez 5 lub 10 lat od ich wydania. Uprawnienia na 5 lat są dla wózków jezdniowych z mechanicznym napędem z wysięgnikiem, wózków jezdniowych unoszących z mechanicznym napędem i możliwością unoszenia, podestów ruchomych przejezdnych, operatora wraz z ładunkiem, wciągników i wciągarek, suwnic, żurawi samojezdnych, żurawi szynowych, żurawi szybko montujących, żurawi wieżowych, żurawi kolejowych i na pojazdach kolejowych. W przypadku uprawnień na 10 lat są to wózki jezdniowe unoszące z napędem bez wysięgnika oraz bez możliwości unoszenia osoby obsługującej, podesty ruchome wiszące, podesty ruchome stacjonarne, podesty na pojazdach kolejowych, podesty ruchome masztowe, żurawie przewoźne, żurawie stacjonarne i żurawie przenośne. Termin ważności zezwoleń na konserwacje to 5 lat, które obejmują konserwację wózków jezdniowych unoszących z mechanicznym napędem, wciągarek, suwnic, wszelkiego typu podestów ruchomych, wciągników i żurawi poza stacjonarnymi. Termin ważności tych uprawnień na 10 lat dotyczą tylko stacjonarnych żurawi. Po upłynięciu tych terminów należy je odnowić! Zapisz się już dziś na uprawnienia na wózki widłowe u nas!